Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Konferencja dla UKS w Szczyrku 12-14.11.2010r.

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

fot. Podhale-sport.pl fot. Podhale-sport.pl

XX Letnia Liga Szkolna wznowiła rywalizację po wakacjach

10-09-2014
Równocześnie z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wznowiona została XX Letnia Liga Szkolna w skokach i kombinacji norweskiej w Zakopanem. 58 młodych skoczków i skoczkiń oraz 36 kombinatorów norweskich rywalizowało w pierwszą sobotę września (06.09.) na obiektach zakopiańskiego COS.

Na obiekcie K-65 rywalizowało pięć skoczkiń. W młodszej grupie wiekowej zwyciężyła Róża Pawlikowska, druga była Sabina Król, a trzecia Kamila Karpiel. Wszystkie są zawodniczkami zakopiańskiego AZS-u. Natomiast w starszej grupie Joanna Kil z AZS Zakopane wyprzedziła Katarzynę Pałasz z UKS Sołtysianie Stare Bystre.
 
W najmłodszej grupie wiekowej chłopców na K-15 triumfował Tymoteusz Amilkiewicz z AZS Zakopane. Drugi był Andrzej Waliczak z LKS Poroniec Poronin, a trzecie miejsce zapewnił sobie Kacper Jarząbek z TS Wisła Zakopane.
 
W starszej grupie wiekowej na K-35 najdalej skakał Jan Rzadkosz z TS Wisła Zakopane. Drugim zawodnikiem w tej grupie wiekowej był Stanisław Majerczyk z KS Chochołów. Trzeci był zawodnik AZS Zakopane Marcin Wróbel.
 
W kategorii młodzików na K-65 zwyciężył Marcin Topór z AZS Zakopane. Kolejne dwa miejsca zajęli jego koledzy klubowi Mateusz Gruszka oraz Kacper Stosel.

Najlepszym juniorem młodszym okazał się Andrzej Szczechowicz z TS Wisła Zakopane, który wyprzedził Artura Wacławiaka z UKS Sołtysianie Stare Bystre oraz Mieczysława Kołtasia z AZS Zakopane.
 
W kombinacji norweskiej w najmłodszej grupie wygrał Jan Rzadkosz z TS Wisła Zakopane, który był najlepszy nie tylko na skoczni, ale i na trasie biegowej. Drugie miejsce zajął Stanisław Majerczyk z KS Chochołów, a trzeci był  Sebastian Zygmuntowicz z WKS Zakopane. W młodzikach zwyciężył Mateusz Gruszka przed Kacprem Stoselem - obaj AZS Zakopane i Maciejem Zborowskim z KS Chochołów. Najlepszym dwuboistą wśród juniorów młodszych był Andrzej Szczechowicz z TS Wisła Zakopane, drugi był Artur Wacławiak z UKS Sołtysianie Stare Bystre, a trzeci Mateusz Gąsienica Makowski z TS Wisła Zakopane.

>> pełne wyniki <<
Źródło: Podhale-sport.pl
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.