Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Jubileusz 95-lecia Polskiego Związku Narciarskiego

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

fot. Robert Osak / Winterszus.pl fot. Robert Osak / Winterszus.pl

Skoczkowie zainaugurowali sezon igelitowy w Goleszowie

04-05-2014
W sobotę 3 maja na skoczniach narciarskich w Goleszowie rozegrany został Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży "Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów" z cyklu Nadzieje Beskidzkie. Zawody te zainaugurowały tegoroczny sezon igelitowy.

Zawody przebiegały w zimnej i deszczowej aurze, jednak to nie wpłynęło negatywnie na ilość uczestników. Do startu stawili się skoczkowie i skoczkinie z wielu polskich i czeskich klubów, którzy zostali sklasyfikowani w siedmiu kategoriach, w tym OPEN.

Najlepsi okazali się:

Dziewczęta - Klára Kubečková (TJ Frenštát pod Radhoštěm)
OPEN - Paweł Stwora (LKS Klimczok Bystra)
Rocznik 2001 - Karol Niemczyk (LKS Klimczok Bystra)
Rocznik 2002 - Marcin Małyjurek (KS Wisła Ustronianka)
Rocznik 2003 - Petr Vaverka (TJ Frenštát pod Radhoštěm)
Rocznik 2004 - Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów)
Rocznik 2005 i młodsi - Daniel Škarka (TJ Rožnov pod Radhoštěm)

Foto- i video-relację znaleźć można na >> www.winterszus.pl <<

WYNIKI:

Kategoria Open - skocznia HS-32 (K-30)

1 Paweł Stwora LKS Klimczok Bystra 196,6 pkt. 27,0 i 28,5 m
2 Krzysztof Leśniak LKS Klimczok Bystra 193,0 pkt. 27,5 i 27,5 m
3 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 176,4 pkt. 26,0 i 26,0 m
4 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 170,0 pkt. 25,0 i 25,0 m
5 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 156,4 pkt. 23,0 i 24,0 m
6 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 154,3 pkt. 23,5 i 23,0 m
7 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 147,2 pkt. 23,0 i 23,0 m
8 Bartłomiej Marczak TKKF Dzikusy Łódź 123,9 pkt. 24,5 i 22,5 m
9 Marcin Kaleta Dąbrowa Górnicza 107,2 pkt. 20,0 i 18,5 m


Rocznik 2001 - skocznia HS-32 (K-30)


1 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 198,3 pkt. 27,5 i 29,0 m
2 Patryk Pulkowski LKS Klimczok Bystra 172,8 pkt. 27,0 i 27,0 m
3 Patryk Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 170,7 pkt. 26,0 i 25,5 m
4 Marcel Matušinský TJ Sokol Kozlovice 169,6 pkt. 25,5 i 25,0 m
5 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštěm 169,1 pkt. 24,5 i 26,0 m
6 Krzysztof Kleta TS Wisła Zakopane 157,5 pkt. 26,0 i 26,5 m


Rocznik 2002 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Marcin Małyjurek KS Wisła Ustronianka 188,1 pkt. 26,5 i 26,5 m
2 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 184,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
3 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 176,4 pkt. 26,0 i 26,0 m
4 Krystian Zygmuntowicz WKS Zakopane 175,7 pkt. 25,5 i 25,5 m


Rocznik 2003 - skocznia HS-19 (K-37)

1 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 233,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
2 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 224,5 pkt. 16,5 i 17,5 m
3 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 220,6 pkt. 17,0 i 17,5 m
4 Mateusz Podgórski KS Wisła Ustronianka 200,6 pkt. 16,0 i 16,0 m
5 Sebastian Zygmuntowicz WKS Zakopane 195,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
6 Miłosz Krzempek KS Wisła Ustronianka 183,2 pkt. 16,5 i 16,0 m
7 Szymon Szydlak TS Wisła Zakopane 167,3 pkt. 15,0 i 13,0 m
8 Jonáš Jančálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 154,8 pkt. 10,5 i 15,0 m
9 Vojtěch Macháč TJ Frenštát pod Radhoštěm 124,6 pkt. 11,0 i 11,0 m
10 Piotr Cieślar KS Wisła Ustronianka 41,4 pkt. 3,0 i 3,0 m


Rocznik 2004 - skocznia HS-19 (K-37)

1 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 227,3 pkt. 17,0 i 18,5 m
2 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 218,6 pkt. 18,0 i 16,5 m
3 Jiří Pokorný TJ Frenštát pod Radhoštěm 206,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
4 Kacper Byśko LKS Klimczok Bystra 202,9 pkt. 17,0 i 16,5 m
5 Kacper Źlik LKS Olimpia Goleszów 198,1 pkt. 15,0 i 17,0 m
6 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 190,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
7 Tadeusz De Mulder KS Wisła Ustronianka 143,5 pkt. 12,5 i 11,5 m
8 Rostislav Tyrlik TJ Frenštát pod Radhoštěm 131,1 pkt. 11,0 i 11,0 m
9 Kacper Sobel LKS Olimpia Goleszów 47,1 pkt. 3,5 i 3,5 m
10 Mateusz Skiba KS Wisła Ustronianka 40,9 pkt. 3,0 i 3,0 m


Rocznik 2005 i młodsi - skocznia HS-19 (K-17)

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 200,6 pkt. 15,5 i 16,0 m
2 Jiří Dohnal TJ Sokol Kozlovice 197,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
3 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštěm 193,4 pkt. 15,5 i 15,5 m
4 Tymoteusz Cienciała KS Wisła Ustronianka 183,1 pkt. 14,5 i 15,0 m
5 Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane 174,4 pkt. 13,5 i 15,0 m
6 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 171,9 pkt. 15,0 i 13,5 m
7 Jakub Jalůvka TJ Sokol Kozlovice 169,2 pkt. 14,0 i 13,5 m
8 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 167,7 pkt. 13,5 i 16,5 m
9 Lukáš Matušinksý TJ Sokol Kozlovice 167,2 pkt. 14,5 i 13,0 m
10 Bořivoj Kašpar TJ Frenštát pod Radhoštěm 160,8 pkt. 16,0 i 16,0 m
11 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 160,5 pkt. 11,0 i 15,5 m
12 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 115,0 pkt. 9,0 i 10,0 m
13 Wojciech Cieślar KS Wisła Ustronianka 64,3 pkt. 6,0 i 7,0 m
14 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 55,9 pkt. 4,0 i 4,5 m
15 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 47,1 pkt. 3,5 i 3,5 m
16 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 45,0 pkt. 3,0 i 3,5 m
17 Zdeněk Bahner TJ Rožnov pod Radhoštěm 31,4 pkt. 3,0 i 3,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-19 (K-17)

1 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 231,9 pkt. 18,0 i 18,0 m
2 Dominika Zawada KS Wisła Ustronianka 221,7 pkt. 17,5 i 17,5 m
3 Justyna Badura KS Wisła Ustronianka 210,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
4 Paulina Cieślar KS Wisła Ustronianka 195,4 pkt. 15,5 i 15,5 m
5 Anežka Šmahliková TJ Frenštát pod Radhoštěm 184,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
6 Anna Żadło LKS Klimczok Bystra 162,6 pkt. 13,5 i 13,5 m
7 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštěm 142,9 pkt. 13,0 i 10,5 m
8 Klára Klímová TJ Frenštát pod Radhoštěm 127,3 pkt. 10,5 i 10,0 m
Źródło: Alicja Kosman / PZN na podstawie: http://www.sport.olza.pl
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.