Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu zimowego w SMS Szczyrk

Szukaj w serwisie

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

Aktualności

Fot. Robert Osak / WinterSzus.pl Fot. Robert Osak / WinterSzus.pl

Goleszów zainaugurował sezon igelitowy w skokach

07-05-2012
W czwartek 3 maja w Goleszowie rozegrany został XIII Międzynarodowy Memoriał im. Leopolda Tajnera w skokach narciarskich. W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Anna Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice), Damian Lasota (TJ TŽ Třinec), Paweł Wąsek (KS Wisła Ustronianka), Jakub Harat (LKS Klimczok Bystra), Petr Vaverka (TJ Frenštát pod Radhoštěm) oraz Marcel Kantor (TJ TŽ Třinec).

Wyniki:

Rocznik 1997-1998 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Damian Lasota TJ TŽ Třinec 240,1 pkt. 32,0 i 31,0 m
2 Lukáš Kantor TJ TŽ Třinec 223,7 pkt. 31,0 i 30,0 m
3 Paweł Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 214,5 pkt. 29,5 i 30,5 m
4 Mateusz Dyrcz PKS Olimpijczyk Gilowice 208,4 pkt. 28,0 i 29,0 m
5 David Kaleta TJ TŽ Třinec 175,9 pkt. 27,0 i 25,0 m
6 Daniel Źlik LKS Olimpia Goleszów 139,0 pkt. 25,5 i 24,5 m
7 Vít Szotkowski TJ TŽ Třinec 115,3 pkt. 20,5 i 21,0 m


Rocznik 1999-2000 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Paweł Wąsek KS Wisła Ustronianka 235,9 pkt. 32,0 i 30,0 m
2 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 211,3 pkt. 29,5 i 29,5 m
3 Mateusz Rajda SS-R LKS Sokół Szczyrk 205,1 pkt. 29,0 i 29,0 m
4 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 202,0 pkt. 29,0 i 28,5 m
5 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 195,0 pkt. 30,0 i 30,0 m
6 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 193,8 pkt. 29,0 i 27,5 m
7 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 189,5 pkt. 26,5 i 28,5 m
8 Łukasz Dyrcz PKS Olimpijczyk Gilowice 188,9 pkt. 27,5 i 27,0 m
9 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 178,2 pkt. 30,0 i 31,0 m
10 Roman Janik TJ TŽ Třinec 174,3 pkt. 25,5 i 25,5 m
11 Wiktor Węgrzynkiewicz SS-R LKS Sokół Szczyrk 169,8 pkt. 26,0 i 25,5 m
12 Eryk Barteczko SS-R LKS Sokół Szczyrk 156,3 pkt. 24,0 i 25,0 m
13 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 150,3 pkt. 24,0 i 25,0 m
14 Patrik Julínek TJ Frenštát pod Radhoštěm 150,0 pkt. 24,0 i 23,5 m
15 Vojtěch Matějka TJ Frenštát pod Radhoštěm 135,0 pkt. 22,0 i 23,0 m
16 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 131,3 pkt. 23,0 i 21,0 m
17 Benedikt Holub TJ Frenštát pod Radhoštěm 127,2 pkt. 21,5 i 22,0 m


Rocznik 2001-2002 - skocznia HS-19 (K-17)

1 Jakub Harat LKS Klimczok Bystra 245,5 pkt. 19,0 i 20,0 m
2 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 235,6 pkt. 18,5 i 18,5 m
3 Wiktor Fickowski SS-R LKS Sokół Szczyrk 232,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
4 Patryk Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 228,7 pkt. 17,5 i 17,5 m
5 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštěm 221,6 pkt. 18,5 i 18,5 m
6 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 220,6 pkt. 17,5 i 17,0 m
7 Mateusz Małyjurek KS Wisła Ustronianka 220,3 pkt. 18,5 i 19,5 m
8 Szymon Jojko KS Wisła Ustronianka 216,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
9 Dawid Kurek KS Wisła Ustronianka 216,0 pkt. 17,0 i 17,0 m
10 Marcin Małyjurek KS Wisła Ustronianka 210,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
11 Patryk Hutyra SS-R LKS Sokół Szczyrk 209,4 pkt. 19,0 i 19,5 m
12 Patryk Pulkowski LKS Klimczok Bystra 201,6 pkt. 17,0 i 17,5 m
13 Jozef Brodski TJ Frenštát pod Radhoštěm 194,0 pkt. 15,5 i 16,0 m
14 Andrzej Heczko KS Wisła Ustronianka 190,0 pkt. 15,0 i 16,5 m
15 Szymon Olek LKS Klimczok Bystra 184,2 pkt. 16,5 i 16,0 m
16 Jakub Zawada SS-R LKS Sokół Szczyrk 182,2 pkt. 15,0 i 15,0 m
17 Bruno Rudy SS-R LKS Sokół Szczyrk 177,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
18 Arkadiusz Jojko KS Wisła Ustronianka 174,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
19 Jan Šmahlík TJ Frenštát pod Radhoštěm 167,2 pkt. 14,5 i 13,0 m
20 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 161,1 pkt. 14,0 i 15,5 m
21 Dawid Socha LKS Klimczok Bystra 116,1 pkt. 9,5 i 10,0 m
22 Konrad Siwiec LKS Klimczok Bystra 108,8 pkt. 9,0 i 9,0 m


Rocznik 2003 i młodsi - skocznia HS-19 (K-17)

1 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 219,5 pkt. 17,0 i 17,0 m
2 Mateusz Podgórski KS Wisła Ustronianka 194,9 pkt. 15,5 i 15,5 m
3 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 180,6 pkt. 15,5 i 14,0 m
4 Jiří Pokorný TJ Frenštát pod Radhoštěm 162,1 pkt. 14,5 i 12,5 m
5 Miłosz Krzempek KS Wisła Ustronianka 160,6 pkt. 14,5 i 15,0 m
6 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 160,2 pkt. 13,0 i 17,0 m
7 Kacper Kiraga KS Wisła Ustronianka 141,5 pkt. 12,0 i 12,0 m
8 Tadeusz De Mulder KS Wisła Ustronianka 103,8 pkt. 9,0 i 9,0 m
9 Daniel Zwias KS Wisła Ustronianka 89,3 pkt. 8,5 i 9,5 m


Kategoria Open - skocznia HS-32 (K-30)

1 Marcel Kantor TJ TŽ Třinec 224,7 pkt. 31,0 i 30,0 m
2 Marek Matuszny LKS Olimpia Goleszów 189,5 pkt. 27,0 i 28,0 m
3 Jakub Radziszewski Łódź Ski Team 163,6 pkt. 25,5 i 25,0 m
4 Dawid Jurga Łódź Ski Team 161,9 pkt. 28,0 i 26,5 m


Dziewczęta - skocznia HS-19 (K-17)

1 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 207,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
2 Kinga Rajda SS-R LKS Sokół Szczyrk 201,7 pkt. 16,0 i 16,5 m
3 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 184,8 pkt. 15,5 i 15,0 m
4 Elżbieta Kubica LKS Klimczok Bystra 170,7 pkt. 15,5 i 14,5 m
5 Paulina Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 156,4 pkt. 12,5 i 13,5 m
6 Justyna Badura KS Wisła Ustronianka 139,9 pkt. 12,0 i 11,5 m
7 Anežka Šmahlíková TJ Frenštát pod Radhoštěm 116,1 pkt. 13,0 i 14,0 m
8 Anna Żądło LKS Klimczok Bystra 88,4 pkt. 9,0 i 9,5 m
9 Terezie Kantorová TJ TŽ Třinec 67,4 pkt. 5,0 i 6,0 m
Źródło: www.sport.olza.pl
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.