Konferencja dla UKS w Szczyrku 12-14.11.2010r.

PZN  »  Skoki  »  Aktualności

ROS-SWEET i marka Moreso indywidualnym sponsorem dwóch reprezentantek polskiej kadry w skokach narciarskich

15-10-2019
12 sierpnia 2019 roku, w siedzibie Polskiego Związku Narciarskiego w Krakowie, podpisano oficjalną umowę sponsorską pomiędzy polską firmą ROS-SWEET, a dwiema reprezentantkami Polski w skokach narciarskich Kamilą Karpiel i Kingą Rajdą. Zawodniczki w nadchodzącym sezonie będą promować należącą do Spółki markę Moreso. więcej <strong>»</strong>

Stara gwardia nie rdzewieje

13-10-2019
W loteryjnych warunkach odbywał się konkurs o mistrzostwo Polski na normalnej skoczni w Szczyrku (HS 104). W takich okolicznościach najlepiej radzili sobie najbardziej doświadczeni zawodnicy, co zresztą było widoczne na podium. więcej <strong>»</strong>

Rajda i Żyła ze złotymi medalami Mistrzostw Polski!

12-10-2019
W sobotę, 12 października 2019 roku w wieczornej scenerii na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozegrane zostały Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn. Złote medale krajowego czempionatu na skoczni normalnej (HS-104) wywalczyli Kinga Rajda z klubu SSR LZS Sokół Szczyrk oraz Piotr Żyła, który reprezentuje barwy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. więcej <strong>»</strong>

AZS Zakopane drużynowym mistrzem Polski!

12-10-2019
Reprezentanci klubu AZS Zakopane zostali mistrzami Polski w konkursie drużynowym. Złoto dla klubu z Zakopanego wywalczyli: Mateusz Gruszka, Krzysztof Leja, Andrzej Stękała i Maciej Kot. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Artur Kukuła, Bartosz Czyż, Szymon Jojko i Tomasz Pilch. Natomiast brązowe medale zdobyli skoczkowie z klubu TS Wisła Zakopane - Klemens Murańka, Dawid Jarząbek, Adam Niżnik i Dawid Kubacki. więcej <strong>»</strong>

MP w Szczyrku: lista startowa konkursu drużynowego

12-10-2019
Konkursem drużynowym rozpoczniemy rywalizację w Letnich Mistrzostwach Polski w Szczyrku. Na starcie zawodów zobaczymy 13 reprezentacji. Start zawodów zaplanowano na godzinę 11:00. więcej <strong>»</strong>