Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2011

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Daria Krajewska wygrywa slalom w Abetone

09-01-2018
Polki zdominowały rywalizację w slalomie podczas zawodów CIT w Abetone. W pierwszym slalomie triumfowała Katarzyna Wąsek, natomiast w drugim najlepsza okazała się Daria Krajewska. Natomiast Dwukrotnie na drugim stopniu podium stanęła Magdalena Łuczak. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Wąsek wygrywa zawody CIT w Abetone

08-01-2018
Katarzyna Wąsek wygrała pierwsze dzisiaj zawody CIT w slalomie, które rozegrane zostały we włoskim Abetone. Tuż za nią uplasowała się Magdalena Łuczak, natomiast Daria Krajewska nie ukończyła pierwszego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Paweł Pyjas na 15. miejscu w zawodach FIS w Vipiteno

08-01-2018
W dniach 7-8 stycznia 2018 roku we włoskiej miejscowości Vipiteno rozegrane zostały zawody FIS w narciarstwie alpejskim. Najlepiej z reprezentantów Polski spisał się Paweł Pyjas, który drugiego dnia rywalizacji w slalomie zajął 15. miejsce. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant Belgii Sam Maes. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel poza finałową "30"!

07-01-2018
Amerykanka Mikaela Shiffrin była bezkonkurencyjna i po raz kolejny triumfowała w alpejskim Pucharze Świata w slalomie, który rozgrywany był w Kranjskiej Gorze. Na drugim stopniu podium stanęła Szwedka Frida Hansdotter, natomiast trzecia była Szwajcarka Wendy Holdener. Awansu do finałowej "30" nie zdołała wywalczyć Maryna Gąsienica-Daniel, która ukończyła rywalizację na 47. miejscu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Kranjskiej Gorze: Polka poza czołową "30"

06-01-2018
W sobotę w Kranjskiej Gorze w Słowenii najlepsze na świecie narciarki alpejskie rywalizowały w Pucharze Świata w slalomie gigancie. Na półmetku rywalizacji prowadziła Amerykanka Mikaela Shiffrin, która o niespełna sekundę wyprzedzała Francuzkę Tessę Worley. Natomiast trzecia była Austriaczka Stephanie Brunner. Maryna Gąsienica-Daniel nie zdołała wywalczyć awansu do pierwszej "30" i zawody ukończyła na 48. miejscu. więcej <strong>»</strong>