Podsumowanie sezonu 2013/14 PZN - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Finały Mistrzostw Polski Amatorów PZN

20-03-2017
Zgodnie z wcześniejszymi planami finał Mistrzostw Polski Amatorów PZN zostanie zorganizowany w dniach 30.03 - 02.04.2017. więcej <strong>»</strong>

Liensberger wygrywa Puchar Europy w Innichen

19-03-2017
Niedzielne zawody Pucharu Europy w slalomie kobiet w Innichen-San Candido wygrała Austriaczka Katharina Liensberger, która o 0,30 sekundy wyprzedziła swoją rodaczkę Chiarę Mair. Na trzecim stopniu podium stanęła Niemka Maren Wiesler (+ 0,92 sekundy). Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel 21. w Pucharze Europy

17-03-2017
Maryna Gąsienica-Daniel po raz kolejny w tym sezonie wskoczyła do czołowej trzydziestki Pucharu Europy. W piątek, 17 marca nasza alpejka zajęła 21. miejsce w slalomie gigancie rozgrywanym we włoskim Innichen-San Candido. Polka straciła cztery sekundy do zwyciężczyni - Elisabeth Kappaurer z Austrii. Drugie miejsce w zawodach zajęła Austriaczka Katharina Liensberger (+ 0,72 sek), a trzecia była Niemka Jessica Hilzinger (+ 1,67 sek). więcej <strong>»</strong>

Michał Jasiczek drugi w Mistrzostwach Korei

16-03-2017
Michał Jasiczek zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Korei Południowej w slalomie, rozgrywanych 15 marca w miejscowości Yongpyong Resort. Polak uzyskał czas o 0,95 sekundy słabszy od zwycięzcy - Koreańczyka Dong-hyun Junga. Jasiczek dostał za te zawody bardzo dobre FIS-punkty: 18,71 punktu. więcej <strong>»</strong>

Młodzieżowy Puchar Polski Tauron Śnieżna Energia i Mistrzostwa TZN - komunikat organizacyjny

14-03-2017
W dniach 20-21 marca w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Młodzieżowy Puchar Polski Tauron Śnieżna Energia oraz Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie alpejskim - slalom gigant i slalom. więcej <strong>»</strong>