XIX Konferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Michał Jasiczek drugi w Mistrzostwach Korei

16-03-2017
Michał Jasiczek zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Korei Południowej w slalomie, rozgrywanych 15 marca w miejscowości Yongpyong Resort. Polak uzyskał czas o 0,95 sekundy słabszy od zwycięzcy - Koreańczyka Dong-hyun Junga. Jasiczek dostał za te zawody bardzo dobre FIS-punkty: 18,71 punktu. więcej <strong>»</strong>

Młodzieżowy Puchar Polski Tauron Śnieżna Energia i Mistrzostwa TZN - komunikat organizacyjny

14-03-2017
W dniach 20-21 marca w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Młodzieżowy Puchar Polski Tauron Śnieżna Energia oraz Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie alpejskim - slalom gigant i slalom. więcej <strong>»</strong>

Jędrzej Jasiczek 21. w slalomie na MŚJ w Are

14-03-2017
To był najlepszy występ reprezentanta Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów w szwedzkim Are. We wtorkowym slalomie Jędrzej Jasiczek zajął 21. miejsce, a po pierwszym przejeździe był nawet 14. Tytuł mistrza świata powędrował do Austriaka Adriana Pertla, srebro wywalczył Norweg Bjoern Brudevoll, a brąz Rosjanin Simon Efimov. więcej <strong>»</strong>

MŚJ w Are: Katarzyna Wąsek 34. w slalomie

14-03-2017
Szwajcarka Camille Rast została mistrzynią świata juniorów w slalomie, który był rozgrywany podczas juniorskiego czempionatu w szwedzkim Are. 18-latka minimalnie, bo zaledwie o 0,09 sekundy wyprzedziła Kanadyjkę Ali Nullmeyer. Brązowy medal w tej konkurencji zdobyła Austriaczka Chiara Mair. Najlepiej z Polek spisała się Katarzyna Wąsek, która zajęła 34. miejsce. więcej <strong>»</strong>