20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Podsumowaniu Biegu na Igrzyska 2012

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Rywalizowali w Młodzieżowym Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski Młodzików w Ustrzykach Dolnych

07-03-2017
W dniach 3-5 marca w Ustrzykach Dolnych odbył się Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim – Tauron Śnieżna Energia oraz Mistrzostwa Polski Młodzików. więcej <strong>»</strong>

Alpejskie Mistrzostwa Polski przeniesione do Szpindlerowego Młyna

07-03-2017
W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi i niekorzystnymi prognozami pogody Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim, które miały się odbyć w dniach 20-22 marca w Szczyrku zostały odwołane i przeniesione do Szpindlerowego Młyna (Czechy), gdzie w dniach 1-4 kwietnia 2017 roku odbędą się wraz z Mistrzostwami Czech. więcej <strong>»</strong>

Szymon Bębenek najlepszy w zawodach FIS w Strbskim Plesie

05-03-2017
Szymon Bębenek wygrał sobotnie zawody FIS w slalomie gigancie, rozgrywane w ośrodku narciarskim w Strbskim Plesie na Słowacji. Pod Tatrami triumfatorów było dwóch, ponieważ dokładnie taki sam czas jak nasz reprezentant uzyskał Czech Jan Nemec. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Lukasa Vaclavika z Czech (+ 0,05 sekundy). więcej <strong>»</strong>

Wyniki Ogólnopolskich Spotkań UKS PZN w slalomie gigancie

04-03-2017
W sobotę, 4 marca w stacji narciarskiej Kluszkowce odbyły się Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych PZN 2017 w slalomie gigancie. Wystartowało 184 zawodników. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel druga w Lienz

03-03-2017
Maryna Gąsienica-Daniel w piątek wywalczyła drugie miejsce w zawodach FIS w slalomie gigancie, które rozgrywane były w austriackim Lienz. Wygrała reprezentantka gospodarzy Chiara Mair, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kolejna z Austriaczek - Carina Dengscherz. Maryna Gąsienica-Daniel w piątek wywalczyła drugie miejsce w zawodach FIS, które rozgrywane były w austriackim Lienz. Wygrała reprezentantka gospodarzy Chiara Mair, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła kolejna z Austriaczek - Carina Dengscherz. więcej <strong>»</strong>