Spotkanie z Reprezentacją PZN na EYOWF 2017

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Za nami Finał Młodzieżowego Pucharu Polski Tauron Śnieżna Energia

22-03-2017
We wtorek, 21 marca w Białce Tatrzańskiej zorganizowane zostały finałowe zawody Młodzieżowego Pucharu Polski Tauron Śnieżna Energia, będące zarazem Mistrzostwami Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom Juniorów i Juniorek B i C. więcej <strong>»</strong>

Mistrzostwa TZN w gigancie: rywalizowali w Białce Tatrzańskiej

20-03-2017
W poniedziałek, 20 marca w Białce Tatrzańskiej rozegrane zostały Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego - Młodzieżowy Puchar Polski Tauron Śnieżna Energia w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom gigant. więcej <strong>»</strong>

Finały Mistrzostw Polski Amatorów PZN

20-03-2017
Zgodnie z wcześniejszymi planami finał Mistrzostw Polski Amatorów PZN zostanie zorganizowany w dniach 30.03 - 02.04.2017. więcej <strong>»</strong>

Liensberger wygrywa Puchar Europy w Innichen

19-03-2017
Niedzielne zawody Pucharu Europy w slalomie kobiet w Innichen-San Candido wygrała Austriaczka Katharina Liensberger, która o 0,30 sekundy wyprzedziła swoją rodaczkę Chiarę Mair. Na trzecim stopniu podium stanęła Niemka Maren Wiesler (+ 0,92 sekundy). Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel 21. w Pucharze Europy

17-03-2017
Maryna Gąsienica-Daniel po raz kolejny w tym sezonie wskoczyła do czołowej trzydziestki Pucharu Europy. W piątek, 17 marca nasza alpejka zajęła 21. miejsce w slalomie gigancie rozgrywanym we włoskim Innichen-San Candido. Polka straciła cztery sekundy do zwyciężczyni - Elisabeth Kappaurer z Austrii. Drugie miejsce w zawodach zajęła Austriaczka Katharina Liensberger (+ 0,72 sek), a trzecia była Niemka Jessica Hilzinger (+ 1,67 sek). więcej <strong>»</strong>