Mecz Orły Górskiego vs Przyjaciele COS Szczyrk

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Maciej Bydliński liczy na superkombinację

20-12-2007
Na 75 miejscu zakończył zjazdowe zawody Pucharu Europy w Alenmarkt - Zauchesee Maciej Bydliński. Zmagania został przeniesiony ze środy na czwartek, ze względu na bardzo trudne warunki na trasie. więcej <strong>»</strong>

Wądrzyk i Kominko bez sukcesów na trasach slalomu

19-12-2007
Do nieudanych mogą zaliczyć starty w zawodach na terasach Pampeago - Tesero nasi młodzi alpejczycy. Maciej Wądrzyk nie ukończył pierwszego przejazdu poniedziałkowego i wtorkowego slalomu, natomiast Maciej Kominko w poniedziałek i we wtorek nie dojechał do mety drugich przejazdów. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński zajął 24 miejsce w superkombinacji

17-12-2007
Maciej Bydliński zajął 24 miejsce w superkombinacji rozgrywanej w niedzielę w austriackiej miejscowości Matrei/Ostt. Startujący z dalekim 137 numerem zajmował odległą 75 pozycję po supergigancie, tracąc do lidera ponad 3 sekundy. więcej <strong>»</strong>

Berezik i Kaczmarek nie ukończyły giganta.

15-12-2007
Anna Berezik i Dorota Kaczmarczyk nie ukończyły giganta w Sarnta, zaliczanego do klasyfikacji FIS. Na najwyższym podium stanęła Karolin Fernsebner z Niemiec, przed swoja rodaczką Theresią Jochter i Lyaysan Rayanovą z Rosji. więcej <strong>»</strong>

Kominko i Wądrzyk nie ukończyli slalomu

15-12-2007
Do nieudanych można zaliczyć występ w Pucharze Europy Maćka Kominko i Maćka Wądrzyka. W drugim dniu zawodów w S. Vigilio di Marebbe nasi zawodnicy nie ukończyli slalomu. więcej <strong>»</strong>