Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Maciej Bydliński ponownie tuż za podium w zawodach FIS Race

08-01-2008
W drugim gigancie w Sachtickach najlepiej z Polaków spisał się Maciej Bydliński, plasując się tuż za podium, tracąc do zwycięzcy 1,07 sek. Szósty był Wojtek Zagórski, zajął po pierwszym przejeździe 3 lokatę. Pozostali kadrowicze Maciek Kominko i Maciek Wądrzyk zajęli odpowiednio 14 i 25 miejsce. Zawody, podobnie jak wczoraj wygrał Słowak Jaroslav Babusiak. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński tuż za podium w zawodach FIS Race

08-01-2008
Maciej Bydliński uplasował się tuż za podium w poniedziałkowym gigancie, rozgrywanym w słowackiej miejscowości Sachticky. więcej <strong>»</strong>

Anna Berezik trafiła w "10"

06-01-2008
W drugim slalomie FIS Cup w St. Johann (5 stycznia) najlepiej z Polek spisała się Anna Berezik, która zajęła wysokie, dziesiąte miejsce tracąc do zwyciężczyni, Włoszki Johanny Schnarf 3,34 sekundy. więcej <strong>»</strong>

Trochę za wolno, trochę pechowo

06-01-2008
Bez punktów Pucharu Świata opuściła Spindlerovy Mlyn ekipa polskich alpejek. Po sobotnim niepowodzeniu na trasie giganta Agnieszki Gąsienicy Daniel (wypadła z trasy), także niedziela nie była dla biało-czerwonych szczęśliwa. Gąsienica Daniel po raz kolejny nie ukończyła zmagań wypadają z strasy pierwszego przejazdu. Katarzyna Karasińska, która do na zawody Pucharu Świata przyjechała podbudowana zwycięstwem w FIS Cup w St. Johann, pierwszy przejazd ukończyła, ale jechała zdecydowanie zbyt wolno, aby marzyć o pucharowych punktach. Do trzydziestego miejsca zabrakło Karasińskiej 0,71 sekundy, a do zwyciężczyni pierwszego przejazdu, Niemki Marii Riesch Polka straciła 4,15 sekundy. więcej <strong>»</strong>

Spindlerov Mlyn: Gigant dla Karbon, Polka wypadła z trasy

05-01-2008
Włoszka Denise Karbon (2.16,98) wygrała w czeskim Spindlerovym Mlynie slalom gigant alpejskiego Pucharu Świata. Wyprzedziła o 0,39 s Finkę Tanję Poutiainen i o 0,59 s Austriaczkę Elisabeth Goergl. Taka sama kolejność była na półmetku sobotnich zawodów. więcej <strong>»</strong>