Dzień medialny PZN

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Agnieszka Gąsienica-Daniel na podium Pucharu Europy

19-01-2009
Przy dobrej obsadzie zawodów Pucharu Europy we francuskim Courchevel, Agnieszka Gąsienica-Daniel zajęła 3 miejsce w slalomie gigancie. więcej <strong>»</strong>

Alpejki w Zagrzebiu i St. Johann

04-01-2009
4 stycznia nasze alpejki wystartowały slalomie Pucharu Świata w Zagrzebiu oraz w slalomie FIS w St. Johann. więcej <strong>»</strong>

Polki bez punktów

29-12-2008
W austriackim Semmering rozegrano w poniedziałkowy wieczór czwarty w tym sezonie slalom. Do zawodów zgłosiły się 73. zawodniczki, z czego aż 25. nie ukończyło pierwszego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Alpejki w Pucharze Europy, "młodzież" w zawodach FIS

16-12-2008
Alpejki z kadry A po drodze z Hiszpanii, gdzie startowały w zawodach Pucharu Świata (La Molina), wystąpiły dzisiaj w niemieckim Schruns w slalomie gigancie z cyklu Pucharu Europy. Agnieszka Gąsienica zajęła wysokie 11 miejsce, Katarzyna Karasińska 45, a Aleksandra Kluś nie zakwalifikowała się do drugiego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Problemy ze slalomem

14-12-2008
Katarzyna Karasińska i Aleksandra Kluś pojechały zbyt wolno, aby awansować do drugiego przejazdu slalomu Pucharu Świata w La Molinie, a Agnieszka Gąsienica Daniel wypadła z trasy pierwszego przejazdu i tym samym Polki opuściły Hiszpanię bez zdobyczy punktowej. więcej <strong>»</strong>