Pogrzeb Honorowego Członka PZN - Władysława Jagiełły

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Polskie podium w Kaunertal

05-12-2007
W poniedziałek w Kaunertal Anna Berezik wygrała slalom w zawodach rangi UNI FIS, a Dorota Kaczmarek była trzecia. Po pierwszym przejeździe Ania prowadziła, a Dorota zajmowała miejsce tuż za nią. więcej <strong>»</strong>

Alpejczycy przegrali z pogodą

05-12-2007
1 i 2 grudnia w szwedzkiej miejscowości Are miały odbyć się dwa slalomy zaliczane do klasyfikacji Pucharu Europy. Niestety ze względu na złe warunki atmosferyczne sobotnie zawody zostały odwołane. W niedzielę startujący z odległym, bo 106 numerem Maciej Bydliński zajął 44. miejsce. Maciej Wądrzyk nie ukończył pierwszego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

Polki "w kratkę" w Winter Park

05-12-2007
Polskie alpejki – Katarzyna Karasińska, Agnieszka Gąsienica-Danieli i Aleksandra Kluś - wzięły udział w dwóch slalomach rozgrywanych w Winter Park w ramach Pucharu Ameryki Północnej (puchar kontynentalny). Pierwszego dnia zawodów najlepiej spisała się Agnieszka Gąsienica Daniel zajmując 15 miejsce. Aleksadra Kluś była 34. Katarzyna Karasińska nie ukończyła pierwszego przejazdu. więcej <strong>»</strong>

4 miejsce Doroty Kaczmarek w Livigno

01-12-2007
W piątkowym slalomie rozgrywanym w pięknym słońcu na stokach Livigno wzięły udział Ania Berezik i Dorota Kaczmarek. Po pierwszym przejeździe Ania Berezik była 4, a Dorota Kaczmarek 10.Niestety dziewczyny nie ukończyły drugiego przejazdu. Zawody wygrała Włoszka Elena Curtoni. więcej <strong>»</strong>

Dwie wygrane Anny Berezik!

01-12-2007
Doskonale spisała się w zawodach juniorów we włoskiej miejscowości Livigno Anna Berezik, która zarówno 28 jak i 29 listopada nie miała sobie równych na trasie slalomu giganta. Udany start w Livigno zaliczyła także Dorota Kaczmarek która raz była dziewiąta, a raz jedenasta. więcej <strong>»</strong>