Konferencja dla UKS-ów - COS OPO Szczyrk 2012

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Kolejny udany start Maćka Bydlińskiego!

28-11-2007
W kolejnym dniu zawodów FIS w narciarstwie alpejskim w norweskiej miejscowości Bjorli rozegrany został slalom gigant. Dobre 8 miejsce zajął Maciej Bydliński startujący z 30 numerem na trasie gdzie opady śniegu stwarzały dodatkowe utrudnienia. więcej <strong>»</strong>

Pierwsze punkty Agnieszka Gąsienica-Daniel w PŚ

26-11-2007
Włoszka Denise Karbon wygrała w kanadyjskiej miejscowości Panorama slalom gigant zaliczany do alpejskiego Pucharu Świata. To jej drugie zwycięstwo w tej konkurencji w bieżącym sezonie. Pierwsze punkty w karierze zdobyła Agnieszka Gąsienica-Daniel, która ukończyła zawody na 26. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Karasińska zdobywa pierwsze punkty PŚ w sezonie 2007/2008

10-11-2007
Austriaczka Marlies Schild wygrała w Reiteralm slalom, zaliczany do Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Pierwsze punkty w sezonie zdobyła Katarzyna Karasińska. Najlepsza polska alpejka po pierwszym przejeździe zajmowała 23. miejsce. W drugim pojechała jednak zbyt asekuracyjnie i ostatecznie ukończyła zawody na 26. pozycji (strata 2,84), zdobywając pięć punktów do klasyfikacji generalnej PŚ. więcej <strong>»</strong>

Alpejskie MP: Kałwa i Kluś najlepsi w slalomie

25-03-2007
Michał Kałwa (AZS AWF Katowice) i Aleksandra Kluś (SN PTT Zakopane) zdobyli w niedzielę we włoskiej stacji narciarskiej Passo San Pelegrino-Falcade tytuły mistrzów Polski w slalomie. Mistrzostwa Polski, w formule międzynarodowej, które miały się odbyć w Szczyrku, przeniesione zostały do Włoch z uwagi na niekorzystne warunki narciarskie w polskich górach. więcej <strong>»</strong>

MP: Kałwa i Karasińska najlepsi w gigancie

24-03-2007
Michał Kałwa (AZS AWF Katowice) i Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra) wywalczyli w sobotę we włoskiej stacji narciarskiej Passo San Pelegrino-Falcade tytuły mistrzów Polski w slalomie gigancie. Mistrzostwa Polski, w formule międzynarodowej, które miały się odbyć w Szczyrku, przeniesione zostały do Włoch z uwagi na niekorzystne warunki narciarskie w polskich górach. więcej <strong>»</strong>