Podsumowanie sezonu SMS Szczyrk 2015/16

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

3. miejsce Karasińskiej w alpejskich mistrzostwach Austrii

24-03-2007
Katarzyna Karasińska (Aesculap Jelenia Góra) była trzecia w slalomie, a Agnieszka Gąsienica-Daniel (SN PTT Zakopane) zajęła czwarte miejsca w slalomie gigancie i slalomie podczas międzynarodowych mistrzostw Austrii w narciarstwie alpejskim odbywających się w Hinterstoder. więcej <strong>»</strong>

Hosp wygrała ostatni slalom PŚ, Karasińska 14

17-03-2007
Austriaczka Nicole Hosp (1.45,67) wygrała ostatni w tym sezonie slalom alpejskiego Pucharu Świata w szwajcarskim Lenzerheide. Już wcześniej małą Kryształową Kulę w tej konkurencji zapewniła sobie jej rodaczka Marlies Schild. W sobotnich zawodach Hosp wyprzedziła o 0,28 s Szwedkę Anję Paerson oraz o 1,35 s Słowaczkę Veronikę Zuzulovą. Katarzyna Karasińska była 14., a w finałowym przejeździe osiągnęła dziesiąty czas. więcej <strong>»</strong>

MŚ juniorów: dobry występ Bydlińskiego

06-03-2007
W inauguracyjnych zawodach mistrzostw świata juniorów, które odbywają się w austriackich ośrodkach Altenmark / Zauchensee i Flachau dobrze zaprezentował się polski alpejczyk – Maciek Bydliński. Startując w biegu zjazdowym z odległym 69. numerem startowym ostatecznie uplasował się na 30. miejscu tracąc do zwycięzcy 2,90 sekundy. więcej <strong>»</strong>

Aare: MŚ: Złoto dla Czech, Karasińska 21

16-02-2007
Katarzyna Karasińska zajęła 21. miejsce w slalomie podczas mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim w szwedzkim Aare. Złoty medal w tej konkurencji wywalczyła reprezentantka Czech Sarka Zahrobska. Polka dobrze pojechała pierwszy przejazd. Karasińska zajmowała 11. miejsce ze stratą 1,49 s do prowadzącej Czeszki Sarki Zahrobskiej. więcej <strong>»</strong>

Alpejskie MŚ - Kombinacja dla Albrecht'a. Zagórski 34

09-02-2007
Narciarstwo alpejskie Szwajcar Daniel Albrecht wygrał w czwartek rywalizację w superkombinacji podczas 39. MŚ w narciarstwie alpejskim w szwedzkim Aare. Srebrny medal wywalczył Austriak Benjamin Raich, który stracił do zwycięzcy osiem setnych sekundy, a brąz zdobył inny Szwajcar Marc Berthod - 0,24 s. więcej <strong>»</strong>