Prezydent Andrzej Duda z wizytą w siedzibie PZN

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Wygrana Maćka Bydlińskiego w zawodach FIS Race

10-01-2008
Pomimo złej pogody i bardzo trudnych warunków panujących na trasie zawodów FIS Race w Sachtickach, na Słowacji bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy. Czwartkowy slalom wygrał reprezentant polskiej kadry Maciek Bydliński, wyprzedzając o 0,11 sek., drugiego na mecie Słowaka Petera Lubellana i Czecha Ondreja Berndta. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński na drugim stopniu podium w zawodach FIS Race

10-01-2008
Srebrny medal zdobył Maciej Bydliński, startujący w slalomie FIS Race w Sachtickach. Polak startujący z 5 numerem już po pierwszym przejeździe objął drugą pozycję, tracąc do prowadzącego Jaroslava Babusiaka ze Słowacji 0,26 sek. więcej <strong>»</strong>

Karasińska 13. w zawodach Pucharu Europy

08-01-2008
64 miejsce zajęła Dorota Kaczmarek w supergigancie rozgrywanym na stokach austriackiej miejscowości Spital. Nasza zawodniczka straciła do zwyciężczyni 7,35 sek. Na podium stanęły reprezentantki gospodarzy – Maria Holaus, przed Silvią Berger i Christiną Staudinger . W zawodach nie startowała Ania Berezik, która jest chora. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński ponownie tuż za podium w zawodach FIS Race

08-01-2008
W drugim gigancie w Sachtickach najlepiej z Polaków spisał się Maciej Bydliński, plasując się tuż za podium, tracąc do zwycięzcy 1,07 sek. Szósty był Wojtek Zagórski, zajął po pierwszym przejeździe 3 lokatę. Pozostali kadrowicze Maciek Kominko i Maciek Wądrzyk zajęli odpowiednio 14 i 25 miejsce. Zawody, podobnie jak wczoraj wygrał Słowak Jaroslav Babusiak. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński tuż za podium w zawodach FIS Race

08-01-2008
Maciej Bydliński uplasował się tuż za podium w poniedziałkowym gigancie, rozgrywanym w słowackiej miejscowości Sachticky. więcej <strong>»</strong>