Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Wądrzyk i Kominko bez sukcesów na trasach slalomu

19-12-2007
Do nieudanych mogą zaliczyć starty w zawodach na terasach Pampeago - Tesero nasi młodzi alpejczycy. Maciej Wądrzyk nie ukończył pierwszego przejazdu poniedziałkowego i wtorkowego slalomu, natomiast Maciej Kominko w poniedziałek i we wtorek nie dojechał do mety drugich przejazdów. więcej <strong>»</strong>

Maciej Bydliński zajął 24 miejsce w superkombinacji

17-12-2007
Maciej Bydliński zajął 24 miejsce w superkombinacji rozgrywanej w niedzielę w austriackiej miejscowości Matrei/Ostt. Startujący z dalekim 137 numerem zajmował odległą 75 pozycję po supergigancie, tracąc do lidera ponad 3 sekundy. więcej <strong>»</strong>

Berezik i Kaczmarek nie ukończyły giganta.

15-12-2007
Anna Berezik i Dorota Kaczmarczyk nie ukończyły giganta w Sarnta, zaliczanego do klasyfikacji FIS. Na najwyższym podium stanęła Karolin Fernsebner z Niemiec, przed swoja rodaczką Theresią Jochter i Lyaysan Rayanovą z Rosji. więcej <strong>»</strong>

Kominko i Wądrzyk nie ukończyli slalomu

15-12-2007
Do nieudanych można zaliczyć występ w Pucharze Europy Maćka Kominko i Maćka Wądrzyka. W drugim dniu zawodów w S. Vigilio di Marebbe nasi zawodnicy nie ukończyli slalomu. więcej <strong>»</strong>

Ania Berezik 30. w gigancie

13-12-2007
Na trzydziestym miejscu zakończyła start w gigancie Ania Berezik. Dorota Kaczmarczyk zajęła 52. .Zawody odbywały się we włoskim Sarntal. Jutro nasze zawodniczki tez czeka slalom gigant. Dzisiejsze zawody wygrała reprezentantka Liechtensteinu Sarah Schaedler, przed Niemkami- Carolin Fernsebner i Theresią Jocher. „Zawodniczkom brakuje szybkości i dynamiki – komentuje Piotr Ilewicz-II trener reprezentacji kobiet.Dziewczyny czują się zmęczone ostatnimi stratami. Jesteśmy poza domem już ponad trzy tygodnie. Mam nadzieje, że Ania i Doris odpoczną w czasie Świąt i wrócą w dobrej formie”. więcej <strong>»</strong>