40-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

MŚJ w Davos: Krajewska 40. w slalomie gigancie!

30-01-2018
Reprezentantki Austrii zdominowały rywalizację pierwszego dnia Mistrzostw Świata Juniorów w narciarstwie alpejskim i zgarnęły złoty oraz srebrny medal w slalomie gigancie. Tytuł mistrzyni zdobyła Julia Scheib, natomiast wicemistrzynią została Katharina Liensberger. Na najniższym stopniu podium stanęła Finka Riikka Honkanen. Najlepsza z Polek - Daria Krajewska ukończyła slalom gigant na 40. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel na 38. miejscu w GS

27-01-2018
Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 38. miejsce w alpejskim Pucharze Świata w slalomie gigancie, który rozgrywany był w szwajcarskim Lenzerheide. Liderką na półmetku rywalizacji była Francuzka Tessa Worley. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel startowała w Lenzerheide

26-01-2018
Maryna Gąsienica-Daniel zajmowała 23. miejsce na półmetku rywalizacji w alpejskim Pucharze Świata w kombinacji alpejskiej. Liderką po supergigancie była Amerykanka Lindsey Vonn, która o 0,60 sekundy wyprzedzała Włoszkę Federicę Brignone. Na trzeciej pozycji plasowała się Norweżka Ragnhild Mowinckel. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel wystartuje w Lenzerheide

25-01-2018
Już jutro najlepsze narciarki alpejskie na świecie rozpoczną rywalizację w Pucharze Świata w szwajcarskim Lenzerheide. W zawodach tych wytaruje obecnie najlepsza polska narciarka - Maryna Gąsienica-Daniel. Zmagania w Szwajcarii podzielone zostały na trzy dni. więcej <strong>»</strong>

Liga MOZN w narciarstwie zjazdowym

24-01-2018
Za nami druga edycja XXX LIGI DZIECI I MŁODZIEŻY MOZN W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM ELBRUS CUP 2018. 19 stycznia liga zagościła w Stacji Narciarskiej SUCHE SKI, na starcie dwóch slalomów gigantów rywalizowało tym razem 332 zawodników. więcej <strong>»</strong>