Pierwszy dzień MŚ w Lahti: Ceremonia Otwarcia - środa, 22.02.2017

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Stacja Siepraw-Ski zaprasza młodych narciarzy na zawody

24-02-2017
W dniach 11 marca, 25 marca i 1 kwietnia w stacji narciarskiej Siepraw-Ski odbędą się zawody dla dzieci. Organizatorzy zapraszają wszystkich młodych narciarzy w wieku 6 - 12 lat do udziału w zawodach Children"s Speed Event 2017. więcej <strong>»</strong>

Katarzyna Wąsek i Sylwester Latusek ze złotem Olimpiady Młodzieży

24-02-2017
W czwartek, 23 lutego na stoku Harendy rozegrano pierwszą konkurencję XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych w kategorii Junior i Juniorka A w narciarstwie alpejskim - slalom. Mistrzowskie tytuły powędrowały na Śląsk. Rywalizację kobiet wygrała Katarzyna Wąsek (SRS Czantoria Ustroń), wśród mężczyzn złoto dla Sylwestra Latuska (AZS AWF Katowice). więcej <strong>»</strong>

VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN

23-02-2017
VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN w narciarstwie alpejskim odbędą się w niedzielę, 5 marca 2017 roku w Kluszkowcach. Start zawodów o godzinie 09:00. więcej <strong>»</strong>

„Królowa Harendy” i poznański prezent dla Małopolski

22-02-2017
W środę, 22 lutego na stoku Harendy rozegrano ostatnią konkurencję XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych w kategorii Junior i Juniorka B w narciarstwie alpejskim - slalom gigant. Wśród juniorek kolejne złoto zgarnęła Magdalena Łuczak (MITANSKI Zakopane), wyprzedzając o 1,85 sekundy Anielę Sawicką z KS MMS Dendysski i o 4,62 sekundy Gabrielę Hopek z KKN Siepraw - SKI. Kategorię Junior B wygrał Kacper Kowalski z MITANSKI Zakopane, srebro wywalczył Wojciech Dulczewski z Sport Szok Kraków (+ 1,41 sek), a brąz - Bartłomiej Wawak z MITANSKI Zakopane (+ 1,86 sek). więcej <strong>»</strong>

OOM: ścigali się w slalomie gigancie i dwuboju slalomowym

21-02-2017
We wtorek, 21 lutego narciarze alpejscy rywalizowali w drugim dniu XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych. Tym razem na Harendzie przeprowadzone zostały slalom gigant i dwubój slalomowy, oba w kategoriach Juniorka B i Junior B. więcej <strong>»</strong>