Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Partnerzy kadr alpejskich PZN

Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Dzień medialny PZN

Szukaj w serwisie

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

Aktualności

(Wszystkie fot. Alicja Kosman / PZN) (Wszystkie fot. Alicja Kosman /...

Poltent Głównym Partnerem Maryny Gąsienicy-Daniel!

15-07-2017
W sobotę, 15 lipca podczas zawodów FIS Grand Prix w Wiśle odbyło się spotkanie z Maryną Gąsienicą-Daniel oraz jest trenerem Marcinem Orłowskim, którzy opowiedzieli o przygotowaniach do sezonu olimpijskiego. W spotkaniu uczestniczył również Szymon Wichrzycki - przedstawiciel firmy Poltent. Głównym celem spotkania było podpisanie umowy pomiędzy naszą zawodniczką a firmą Poltent. Poltent, czyli producent urządzeń pneumatycznych został oficjalnie Głównym Partnerem naszej najlepszej narciarki alpejskiej.

Firma Poltent oraz Maryna Gąsienica-Daniel podpisali dzisiaj roczną umowę o współpracy. Poltent jest producentem najwyższej jakości nośników pneumatycznych i współpracą z Polskim Związkiem Narciarskim jest związany już od trzech lat. Współpraca ta została poszerzona teraz o indywidualny sponsoring Maryny Gąsienicy-Daniel. - Nasza współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim rozpoczęła się trzy lata temu i układa się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo z niej zadowoleni, dlatego chciałbym podziękować Janowi Winklowi i Wojciechowi Gaworowi za tę współpracę - opowiada Szymon Wichrzycki, przedstawiciel firmy Poltent. - Dzięki PZN doszło do naszej współpracy z Maryną Gąsienicą-Daniel. Chcemy, aby Maryna skupiła się tylko i wyłącznie na treningach, żeby miała spokojną głowę i nie musiała przejmować się innymi rzeczami - dodaje Wichrzycki. - Dlaczego właśnie Maryna? Jest ona obecnie najlepszą polską narciarską alpejską. Z roku na rok robi postępy, a zeszły sezon był najlepszym w jej karierze. Chcieliśmy dołożyć kolejną cegiełkę do rozwoju polskiego sportu i dlatego wybraliśmy właśnie ją - uzasadnia wybór firmy Poltent. - Życzymy Marynie, aby odnosiła sukcesy, które cieszyłyby kibiców, tak jak nasze nośniki cieszą ludzi - kontynuuje. 

Firma Poltent oprócz nowej współpracy z Maryną Gąsienicą-Daniel ma jeszcze inne powody do zadowolenia. - Muszę się pochwalić, że ostatnio zdobyliśmy Certyfikat Jakość Roku® Złoto oraz Jakość Roku® 2017 i tego złota również życzymy Marynie - podsumowuje Wichrzycki.

Z rozpoczęcia współpracy z firmą Poltent zadowolona jest również reprezentantka Polski. - Na początku chciałabym serdecznie podziękować firmie Poltent za zainteresowanie oraz okazane wsparcie na nadchodzący sezon olimpijski. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie. Będę dążyła do tego, aby współpraca z moim Głównym Partnerem układała się w możliwie najlepszy sposób - opowiada z uśmiechem na twarzy Maryna Gąsienica-Daniel.

Maryna Gąsienica-Daniel jest trakcie przygotowań do kolejnej zimy. - Przygotowania do sezonu olimpijskiego idą bardzo dobrze i wszystko przebiega zgodnie z planem. Zaczęliśmy w połowie maja od tygodniowego zgrupowania rowerowego. Następnie mieliśmy kilka bloków treningowych w Zakopanem, włącznie ze zgrupowaniem w Zakopanem. W połowie czerwca pojechaliśmy na pierwsze, dwutygodniowe zgrupowanie na śniegu we Francji. A następnie dwutygodniowe zgrupowanie kondycyjne w COS Giżycku. W najbliższym czasie mamy kolejne bloki treningowe w Zakopanem, a następnie początkiem sierpnia trzytygodniowe zgrupowanie narciarskie w Norwegii razem z norweskim teamem - opowiada reprezentantka Polski. To już drugi sezon, w którym nasza zawodniczka wraz z trenerem współpracują z zagranicznymi ekipami. - Nasza współpraca tak naprawdę rozpoczęła się w zeszłym sezonie. Dzięki niej mój poziom sportowy ciągle się rozwija, mogę konkurować z lepszymi od siebie dziewczynami na treningach, podglądać ich technikę oraz przygotowanie do treningów i zawodów - wyjaśnia podopieczna Marcina Orłowskiego.

Kolejna zima będzie sezonem olimpijskim. - Głównym celem na ten sezon są igrzyska olimpijskie, w które celuję z najwyższą formą. Po Soczi będą to moje drugie Igrzyska Olimpijskie. O lokatach trudno mówić, ponieważ zawody różnie się układają, ale przede wszystkim chciałabym wykonać bardzo dobre przejazdy oraz pokazać się z jak najlepszej strony - opowiada Gąsienica-Daniel. - W kolejnym sezonie będę skupiała się przede wszystkim na gigancie i supergigancie. Zjazd i slalom to połączenie wykorzystywane w kombinacji alpejskiej, więc także ćwiczymy te konkurencje na treningach - podsumowuje Maryna Gąsienica-Daniel.
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.