Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Partnerzy kadr alpejskich PZN

Czerwiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2011

Szukaj w serwisie

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

AktualnościAmer Sports Poland wspiera Kadrę Polski w narciarstwie alpejskim!

25-07-2018
W sobotę, 21 lipca 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbyła się konferencja prasowa, podczas której nastąpiło podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Polski Związkiem Narciarskim, a firmą Amer Sports Poland – wyłącznego dystrybutora takich marek w Polsce jak Atomic i Salomon. Przez najbliższy sezon Amer Sports Poland będzie wspierać Kadrę Narodową Polski w narciarstwie alpejskim i zapewni polskim alpejczykom sprzęt narciarski najwyższej klasy.

W ramach tej umowy Amer Sports Poland będzie Sponsorem i Oficjalnym Dostawcą Sprzętu Narciarskiego dla PZN. Reprezentantom Polski w narciarstwie alpejskim firma Amer Sports Poland dostarczy na kolejny sezon sprzęt dwóch marek, tj. Atomic i Salomon. – Jest to bardzo ważny moment dla nas. Podpisanie umowy z firmą Amer Sports Poland, która zagwarantuje naszym alpejczykom najlepszy sprzęt narciarski, przyczyni się do rozwoju tej dyscypliny i coraz lepszych wyników naszych reprezentantów na arenie międzynarodowej  – przyznaje Apoloniusz Tajner, Prezes PZN.

Z rozpoczęcia współpracy zadowolony jest również Maciej Kruczek, Country Manager Amer Sports Poland. – Bycie oficjalnym dostawcą sprzętowym dla naszej kadry w narciarstwie alpejskim jest to dla nas duży przywilej – przyznaje Kruczek. – Patrząc na to, że za markami Atomic i Salomon stoi bogata historia – wielu zwycięstw w Pucharach Świata, medali Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata, jestem przekonany, że będzie to dla nas dobra i długa droga wspólnych sukcesów z kadrą – dodaj Country Manager Amer Sports Poland. – Wielu tych medalistów jeździ na najwyższej klasy sprzęcie marek Atomic i Salomon. Dlatego jesteśmy przekonani, że kiedy reprezentanci Polski będą jeździć na najlepszym na świecie sprzęcie, to te wyniki zaczną przychodzić. Dziękujemy Związkowi za wsparcie, a trenerom i zawodnikom za zaangażowanie – podkreśla Maciej Kruczek.

Następnie głos zabrał były alpejczyk, a obecnie National Account Manager WSE&Wilson (Amer Sports Poland) – Wojciech Zagórski. – Dwa słowa ode mnie jako byłego zawodnika. Doskonale właśnie wiem jak ważny w tej dyscyplinie jest sprzęt. Jest to podobnie trochę jak w Formule 1, gdzie bez dobrego bolidu nie da się wygrać wyścigu. Dlatego ta współpraca między firmą Amer Sports Poland, a PZN jest bardzo ważna – zaznacza Zagórski. – Z naszej strony będziemy się starać, aby dostarczać polskim zawodnikom ten sprzęt topowy, najlepszy na świecie i żebyśmy razem krok po kroku powrócili do tradycji narciarskich, które miała Polska. Wierzymy, że ta Kadra przy takim sztabie trenerskim ma szanse na naprawdę dobre wyniki w najbliższych latach – podsumowuje Wojciech Zagórski.

W ramach umowy firma Amer Sports Poland zapewni polskim alpejczykom najlepszej klasy sprzęt narciarski marek Atomic i Salomon. Umową objętych zostało łącznie pięciu reprezentantów Kadr Narodowych PZN w narciarstwie alpejskim, tj. Magdalena Łuczak, Daria Krajewska, Maria Łuczak, Paweł Pyjas oraz Jan Grodecki. Natomiast obecnie najlepsza polska narciarka alpejska – Maryna Gąsienica-Daniel od tego sezonu została członkiem międzynarodowego Teamu Atomic,     
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.