XIX Konferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Alpejskie  »  Aktualności

PE w Folgarii: 38. miejsce Łuczak w slalomie

17-03-2019
Magdalena Łuczak zajęła 38. miejsce w finale alpejskiego Pucharu Europy w slalomie. Tego dnia najlepsza okazała się reprezentantka Wielkiej Brytanii - Charlie Guest. więcej <strong>»</strong>

PE w Folgarii: 11. miejsce Maryny Gąsienicy-Daniel

16-03-2019
We włoskiej miejscowości Folgaria odbywa się finał alpejskiego Pucharu Europy. W zawodach tych wystartowały dwie nasze reprezentantki. Kolejne pucharowe punkty wywalczyła Maryna Gąsienica-Daniel, która rywalizację w slalomie gigancie ukończyła na 11. miejsce. Zwycięstwo odniosła Austriaczka Julia Scheib. więcej <strong>»</strong>

M. Gąsienica-Daniel powalczy w finale Pucharu Europy

14-03-2019
16 i 17 marca 2019 roku we włoskiej miejscowości Folgaria odbędzie się finał Pucharu Europy w narciarstwie alpejskim. W sobotę rozegrany zostanie slalom gigant, a w niedzielę slalom. W zawodach tych wystartuje obecnie nasza najlepsza narciarka alpejska - Maryna Gąsienica-Daniel. więcej <strong>»</strong>

Maryna Gąsienica-Daniel z najlepszym wynikiem w Super G!

12-03-2019
Maryna Gąsienica-Daniel uplasowała się tuż za podium w alpejskim Pucharze Europy w supergigancie, który rozgrywany był we włoskiej miejscowości Sella Nevea. Czwarte miejsce to najlepszy w karierze wynik podopiecznej Marcina Orłowskiego w tej konkurencji. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Roberta Melesi. Na drugim stopniu podium stanęła Nowozelandka Alice Robinson, a trzecia była Austriaczka Michaela Heider. więcej <strong>»</strong>

Magdalena Łuczak startowała w Szpindlerowym Młynie

09-03-2019
W sobotę, 9 marca 2019 roku najlepsze na świecie narciarki alpejskie rywalizowały w Szpindlerowym Młynie w Pucharze Świata w slalomie. Zwycięstwo odniosła Amerykanka Mikaela Shiffrin. W zawodach tych wystartowała Magdalena Łuczak, która niestety nie ukończyła pierwszego przejazdu slalomu. więcej <strong>»</strong>