27-02-2017
W dniach 25 i 26 lutego w Jurgowie odbyły się dwie kolejne edycje XXIX Ligi Dzieci i Młodzieży MOZN w narciarstwie zjazdowym BRUGI CUP 2017 – TAURON. W nazwie ligi pojawia się TAURON, który dzięki staraniom PZN dołączył do grona sponsorów lig regionalnych i będzie obok BRUGI drugim sponsorem tytularnym najbliższych czterech edycji Ligi MOZN. więcej <strong>»</strong>

Mikaela Shiffrin wygrywa w Crans-Montana!

26-02-2017
Amerykanka Mikaela Shiffrin wygrała Puchar Świata w kombinacji alpejskiej, który rozgrywany był na trasach w Crans-Montana. Drugie miejsce zajęła Włoszka Federica Brignone, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła reprezentantka Słowenii Ilka Stuhec. Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła supergiganta do kombinacji alpejskiej. więcej <strong>»</strong>

OOM: Habdas i Wąsek złotymi medalistami dwuboju slalomowego

25-02-2017
Katarzyna Wąsek i Piotr Habdas wygrali sobotni (25 lutego) dwubój slalomowy, rozgrywany w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 w Zawoi w kategoriach Junior A i Juniorka A. więcej <strong>»</strong>

OOM: Habdas i Krajewska najlepsi w slalomie gigancie

25-02-2017
Reprezentanci klubu KS Beskidy: Piotr Habdas i Daria Krajewska wywalczyli w sobotę, 25 lutego złote medale XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2017 w slalomie gigancie w kategoriach Junior A i Juniorka A. Zawody rozgrywano w ośrodku narciarskim Mosorny Groń w Zawoi. więcej <strong>»</strong>

Ilka Stuhec wygrywa supergigant w Crans-Montana

25-02-2017
Słowenka Ilka Stuhec zwyciężyła w sobotnich zawodach Pucharu Świata w supergigancie, rozgrywanych w szwajcarskim Crans-Montana. Drugie miejsce ze stratą dokładnie pół sekundy zajęła Włoszka Elena Curtoni, a trzecia była reprezentantka Austrii - Stephanie Venier (+ 1,09 sek). Maryna Gąsienica-Daniel nie ukończyła przejazdu. więcej <strong>»</strong>