Subskrybuj RSS
PZN  »  LOTOS Cup  »  Aktualności

LOTOS Cup 2016: Najmłodsi uczestnicy oceniają sobotnią kombinację norweską

13-02-2016
W sobotę 13 lutego Jan Cudzich z klubu LKS Poroniec Poronin odniósł pierwsze tej zimy zwycięstwo w kategorii Junior E w zawodach LOTOS Cup 2016. W Juniorze D trzecie zwycięstwo z rzędu zanotował Mateusz Jarosz z TS Wisły Zakopane. Zobaczcie, jak sobotnie zmagania oceniają zawodnicy LKS Poroniec Poronin oraz zwycięzca w kategorii Junior D. więcej <strong>»</strong>

Dekoracja najlepszych zawodników piątkowych zawodów LOTOS Cup

13-02-2016
W piątek, 12 lutego na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite zainaugurowano czwartą, finałową edycję zawodów LOTOS Cup 2016. Po raz kolejny najwięcej złotych medali wywalczyli reprezentanci klubu WSS Wisła w Wiśle, którzy aż pięciokrotnie triumfowali w piątkowych zmaganiach. Bardzo ciekawie przebiegła również rywalizacja w kategorii Junior E, gdzie 45-punktową stratę zdołał odrobić Jan Rzadkosz, który został nowym liderem cyklu, gdyż prowadzący do tej pory Wiktor Szozda zakończył konkurs na szóstym miejscu. więcej <strong>»</strong>

Finałowy konkurs skoków narciarskich LOTOS Cup 2016 za nami

13-02-2016
W sobotę, 13 lutego na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite rozegrany został finałowy konkurs skoków narciarskich LOTOS Cup 2016. Do ostatniego skoku trwała walka o końcowy triumf w klasyfikacji generalnej cyklu, w której najwięcej triumfów mają zawodnicy WSS Wisła, którzy zgarnęli trzy tytuły, a po jednym mają: TS Wisła Zakopane, LKS Klimczok Bystra, SS-R LZS Sokół Szczyrk, ZTS Zakucie oraz UKS Sołtysianie Stare Bystre. Po południu na Kubalonce przeprowadzono trzecie zawody LOTOS Cup w kombinacji norweskiej. więcej <strong>»</strong>

Pałasz i Szwab oceniają piątkowe zawody LOTOS Cup 2016

13-02-2016
Magdalena Pałasz po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężyła w zawodach LOTOS Cup w kategorii Juniorki, a tuż za nią uplasowała się jej koleżanka z Kadry - Joanna Szwab. Podopieczne Sławomira Hankusa oceniają sobotnie zawody, swoją formę oraz podsumowują ostatnie starty w konkursach Pucharu Świata. więcej <strong>»</strong>

Pierwsza wygrana Pawła Wąska w sezonie!

13-02-2016
Po raz pierwszy w tym sezonie Paweł Wąsek zwyciężył w zawodach LOTOS Cup 2016 w kategorii Junior B. W piątek na skoczni HS-77 zawodnik WSS Wisła w Wiśle okazał się minimalnie lepszy od Dominika Kastelika z SS-R LZS Sokół Szczyrk. Paweł Wąsek jest zadowolony ze swojej obecnie dyspozycji i jak przyznaje z zawodów na zawody skacze mu się coraz lepiej. więcej <strong>»</strong>