Subskrybuj RSS
PZN  »  LOTOS Cup  »  Aktualności

Pierwsza edycja LOTOS Cup 2017 (wideo)

30-01-2017
Na początku roku na kompleksie skoczni Szczyrk Skalite skoczkowie narciarscy zainaugurowali XIII edycję Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Pierwsze w tym sezonie zawody tego cyklu odbyły się w dniach 3-5 stycznia na skoczniach w Szczyrku oraz trasach biegowych Kubalonki. Zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji. więcej <strong>»</strong>

LOTOS Cup 2017: Liderzy dalej w formie!

26-01-2017
Czwartkowe (26 stycznia) biegi do kombinacji norweskiej zakończyły zmagania w drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy Następców Mistrza" - LOTOS Cup 2017 w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Na świetnie przygotowanych trasach biegowych COS Zakopane zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych na dystansach o długości od 2 do 10 kilometrów. Najwięcej zwycięstw zgarnęli reprezentanci klubu TS Wisła Zakopane - aż trzy. Obyło się bez niespodzianek – we wszystkich kategoriach wygrywali dotychczasowi liderzy LOTOS Cup 2017. więcej <strong>»</strong>

LOTOS Cup 2017: Listy startowe kombinacji norweskiej

25-01-2017
W czwartek, 26 stycznia kombinatorzy norwescy zakończą zmagania w drugiej edycji zawodów LOTOS Cup 2017. Rywalizacja dwuboistów będzie odbywała się na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. Jako pierwsi wystartują najmłodsi zawodnicy z kategorii Junior E, początek biegu o godzinie 10:00. więcej <strong>»</strong>

LOTOS Cup 2017: Trzy wygrane dla TS Wisły Zakopane

25-01-2017
W środę, 25 stycznia na kompleksie skoczni w Zakopanem zakończono rywalizację w skokach narciarskich w drugiej edycji zawodów LOTOS Cup 2017. Drugi dzień zmagań na obiektach K-35, K-65 i K-85 zdominowali zawodnicy TS Wisły Zakopane, którzy wywalczyli trzy złote medale. W kategorii Junior E na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Jarząbek, w Juniorze B najlepszy okazał się Damian Skupień, natomiast w Juniorze A na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Chyc (ex aequo z Pawłem Twardoszem z klubu PKS Olimpijczyk Gilowice). więcej <strong>»</strong>

LOTOS Cup 2017 TS Wisła Zakopane najlepsza na K-85

25-01-2017
Rywalizację na obiekcie K-85 zdominowali zawodnicy TS Wisły Zakopane, którzy zgarnęli dwa zwycięstwa. W kategorii Junior B pewnie wygrał Damian Skupień. Natomiast w Juniorze A na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Chyc wspólnie z Paweł Twardoszem z klubu PKS Olimpijczyk Gilowice. W Seniorze po raz kolejny najlepszy okazał się Artur Kukuła z WSS Wisła. więcej <strong>»</strong>