Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN - Kraków, 01.07.2017

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Seefeld: Paweł Słowiok z punktami!

27-01-2018
Paweł Słowiok wywalczył punkty w sobotnich zawodach Pucharu Świata, zajmując w Seefeld 28. miejsce. Zwyciężył Japończyk Akito Watabe, który o prawie 17 sekund pokonał Niemca Vinzenza Geigera. Podium uzupełnił Norweg Jarl Magnus Riiber. Drugi z Polaków - Szczepan Kupczak ukończył rywalizację na 40. pozycji. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Seefeld: Słowiok tuż za czołową "30"

26-01-2018
Japończyk Akito Watabe wygrał piątkowe zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które w weekend odbywają się w austriackim Seefeld. Na drugim stopniu podium stanął Norweg Jarl Magnus Riiber, natomiast trzecie miejsce wywalczył Niemiec Fabian Riessle. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Paweł Słowiok, który po skoku na odległość 95 metrów i biegu na dystansie 5 km zajął 33. pozycję. więcej <strong>»</strong>

Szczepan Kupczak dziewiąty w kwalifikacjach!

25-01-2018
Bardzo dobrze w rundzie prowizorycznej podczas Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, który rozgrywany jest w austriackim Seefeld zaprezentował się Szczepan Kupczak, który wywalczył lokatę w czołowej "10". Polak po skoku na odległość 100,5 metra zajął dziewiątą pozycję. W kwalifikacjach zwyciężył Japończyk Akito Watabe, który uzyskał 107,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Trzech Polaków w składzie na PŚ w Seefeld

24-01-2018
Już w najbliższy weekend w austriackim Seefeld rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Dla reprezentantów Polski będzie to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającymi się w lutym Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pjongczangu. W Austrii wystartuje trzech naszych dwuboistów: Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak i Wojciech Marusarz. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Chaux-Neuve: Polacy ósmą drużyną

21-01-2018
Reprezentacja Polski w składzie: Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak i Wojciech Marusarz wywalczyła ósme miejsce w zawodach drużynowych podczas Pucharu Świata we francuskim Chaux-Neuve. Zwycięstwo odnieśli Norwegowie, którzy o ponad 13 sekund pokonali drużynę niemiecką. Podium uzupełnili Finowie. więcej <strong>»</strong>