Konferencja dla UKS w Szczyrku 12-14.11.2010r.

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok punktuje w PŚ w Chaux-Neuve

22-01-2017
Paweł Słowiok po raz pierwszy w tym sezonie wywalczył punkty Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, zajmując 30. miejsce w niedzielnych zawodach rozgrywanych we francuskim Chaux-Neuve. Rywalizację zdominowali reprezentanci Niemiec, którzy zgarnęli wszystkie miejsca na podium. Zwyciężył Fabian Riessle, który minimalnie okazał się lepszy od Johannesa Rydzeka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Eric Frenzel. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok tuż za czołową "30" w Chaux-Neuve

21-01-2017
Reprezentanci Niemiec zdominowali rywalizację w zawodach Pucharu Świata we francuskim Chaux-Neuve, zdobywając dwa pierwsze miejsca na podium. Zwycięstwo odniósł Johannes Rydzek, który po znakomitym biegu, awansował na pierwsze miejsce z 12., które zajmował po skokach. Drugie miejsce wywalczył Fabian Riessle, który na półmetku rywalizacji plasował się na szóstej pozycji. Na najniższym stopniu podium stanął natomiast Japończyk Akito Watabe. Tuż za czołową "30" Pucharu Świata znalazł się Paweł Słowiok, który rywalizację w sobotnich zawodach zakończył na 33. pozycji. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Chaux-Neuve: Słowiok i Cieślar z awansem

20-01-2017
Norweg Jarl Magnus Riiber po skoku na odległość 113 metrów zwyciężył w kwalifikacjach (rundzie prowizorycznej) do sobotnich zawodów Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały we francuskim Chaux-Neuve. Drugie miejsce zajął Niemiec Eric Frenzel (109,5 m), natomiast trzecie miejsce wywalczył Austriak Franz-Josef Rehrl, który uzyskał 108,5 metra. więcej <strong>»</strong>

Cieślar i Słowiok wystartują w PŚ w Chaux-Neuve

18-01-2017
Kolejnym przystankiem w kalendarzu Pucharu Świata w kombinacji norweskiej będzie francuskie Chaux-Neuve. Już w najbliższy weekend rozegrane zostaną tam zawody najwyższej rangi, w których wystartuje dwóch reprezentantów Polski. Trener Mateusz Wantulok powołał na te zawody Adama Cieślara i Pawła Słowioka. więcej <strong>»</strong>

Chyc i Twardosz w składzie na Mistrzostwa Świata Juniorów

18-01-2017
Paweł Chyc z klubu TS Wisła Zakopane oraz Paweł Twardosz z PKS Olimpijczyk Gilowice znaleźli się w składzie reprezentacji Polski w kombinacji norweskiej na Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 28 stycznia - 5 lutego w amerykańskim Park City. Nasi młodzi sportowcy wezmą udział w dwóch zawodach indywidualnych, rozgrywanych na skoczni normalnej HS-100, a także na 5- i 10-kilometrowej trasie biegu. więcej <strong>»</strong>