Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Bez zmian w składzie na PŚ w Oslo i Trondheim

07-03-2018
Rywalizacja w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej z fińskiego Lahti przenosi się do Norwegii, gdzie w kolejnych dniach rozegrane zostaną zawody w Oslo oraz Trondheim. Trener Danny Winkelmann nie dokonał żadnych zmian w składzie naszej kadry i w tych zawodach wystartuje olimpijska czwórka z Pjongczangu, czyli Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak oraz Wojciech Marusarz. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lahti: Słowiok i Cieślar tuż za czołową "30"

04-03-2018
Niemiec Johannes Rydzek wygrał niedzielne zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w fińskim Lahti. Drugie miejsce zajął jego rodak Vinzez Geiger, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Norweg Joergen Graabak. Niestety tym razem nasi dwuboiści nie zdołali wywalczyć pucharowych punktów i znaleźli się tuż za czołową "30" - 31. był Paweł Słowiok, a 32. Adam Cieślar. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lahti: Słowiok i Cieślar na 10. miejscu w team sprincie

03-03-2018
W sobotę w fińskim Lahti odbyły się zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w konkurencji team sprint, w której wystartowały dwa polskie zespoły. Adam Cieślar w parze z Pawłem Słowiokiem wywalczyli 10 .miejsce. Natomiast Szczepan Kupczak wspólnie z Wojciechem Marusarzem zajęli 18. pozycję. W sobotnich zawodach zwycięstwo odniósł pierwszy zespół Austrii w składzie Wilhelm Denifl oraz Bernhard Gruber. więcej <strong>»</strong>

PŚ Lahti: Komplet Polaków w niedzielnych zawodach!

02-03-2018
Piątkowym kwalifikacjami kombinatorzy norwescy rozpoczęli rywalizację w Pucharze Świata w Lahti. Do niedzielnych zawodów awans wywalczyli wszyscy nasi podopieczni, a najlepiej z podopiecznych Danny-ego Winkelmanna spisał się Szczepan Kupczak. Polak po skoku na odległość110,5 metra zajął 24. miejsce. Natomiast w rundzie prowizorycznej zwyciężył Austriak Franz-Josef Rehrl, który wylądował na 124 metrze. więcej <strong>»</strong>

Czterech kombinatorów wystartuje w PŚ w Lahti

01-03-2018
Kombinatorzy norwescy powracają do rywalizacji w Pucharze Świata. Kolejne zawody tego cyklu odbędą się w fińskim Lahti, w których wystartują olimpijczycy z Pjongczangu, czyli: Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok oraz Wojciech Marusarz. więcej <strong>»</strong>