Walny Zjazd Sprawozdawczy PZN 2016

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok 37. w Pucharze Świata w Ramsau

17-12-2017
Fabian Riessle zwyciężył w niedzielnych zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były w austriackim Ramsau. Niemiec na finiszu pokonał Włocha Alessandro Pittiniego. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Fin Eero Hirvonen. Najwyżej z reprezentantów Polski sklasyfikowany został Paweł Słowiok, który ukończył rywalizację na 37. miejscu. więcej <strong>»</strong>

COC w Steamboat Springs: Marusarz 12. w zawodach

16-12-2017
Norweg Mikko Kokslien wygrał sobotnie zawody Pucharu Kontynentalnego, które rozgrywane były w amerykańskim Steamboat Springs. Na drugim stopniu podium stanął Francuz Hugo Buffard. Natomiast trzecie miejsce zajął kolejny z norweskich dwuboistów Truls Soenstehagen Johansen. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentował się Wojciech Marusarz. Zawodnik klubu AZS Zakopane uzyskał 15. wynik na skoczni oraz 13. czas biegu i tym samym ukończył rywalizację na 12. pozycji. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Ramsau: Szczepan Kupczak 34. w zawodach

16-12-2017
Reprezentanci Niemiec zdominowali sobotnią rywalizację w Pucharze Świata w kombinacji norweskiej, zajmując dwa pierwsze miejsca na podium. Zwycięstwo odniósł Eric Frenzel, który o 0,7 sekundy pokonał swojego rodaka Fabiana Riessle. Trzecie miejsce w zawodach wywalczył Norweg Jan Schmid. Tym razem reprezentanci Polski nie zdołali zdobyć kolejnych w sezonie punktów - Szczepan Kupczak był 34., a Paweł Słowiok 37. więcej <strong>»</strong>

COC w Steamboat Springs: Marusarz 11. w zawodach!

15-12-2017
Bardzo dobry wynik w zawodach Pucharu Kontynentalnego w amerykańskim Steamboat Springs uzyskał Wojciech Marusarz. Reprezentant klubu AZS Zakopane wywalczył w piątek 11. miejsce. Rywalizację zdominowali Norwegowie, którzy zdobyli dwa pierwsze miejsca na podium Zwyciężył Mikko Kokslien, a drugi był Truls Soenstehage Johansen. Na trzecim miejscu ukończył zawody Francuz Hugo Buffard. więcej <strong>»</strong>

Kupczak i Słowiok z awansem do zawodów w Ramsau

15-12-2017
W samo południe w austriackim Ramsau rozpoczęła się runda prowizoryczna przed sobotnimi zwodami Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Podczas kwalifikacji w Ramsau zwycięstwo odniósł Joergen Graabak, który wylądował na 98 metrze. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Szczepan Kupczak, który po skoku na odległość 89,5 metra zajął 25. miejsce. więcej <strong>»</strong>