Snow Expo w Warszawie - 04.11.2017

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

MŚ w Seefeld: życiówka Szczepana Kupczaka

23-02-2019
Szczepan Kupczak zajął 25. miejsce w rywalizacji w kombinacji norweskiej na dużej skoczni w mistrzostwach świata w Seefeld. To najlepszy wynik naszego zawodnika w historii jego startów w tej imprezie. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Dwóch Polaków w "30"!

22-02-2019
Kombinatorzy norwescy rozpoczęli dzisiaj rywalizację na Mistrzostwach Świata w Seefeld. Złotym medalistą na dużej skoczni w Innsbrucku oraz w biegu na dystansie 10 km został reprezentant Niemiec Eric Frenzel. Wicemistrzostwo wywalczył Norweg Jan Schmid, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Austriak Franz-Josef Rehrl. Lokaty w najlepszej "30" seniorskiego czempionatu wywalczyło dwóch biało-czerwonych - Szczepan Kupczak oraz Paweł Słowiok. więcej <strong>»</strong>

Polacy startowali w COC w Renie

17-02-2019
Amerykanka Tara Geraghty-Moats oraz Austriak Paul Gerstgraser triumfowali w niedzielnych zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w Renie. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Dawid Jarząbek, który ukończył zawody na 39. miejscu, natomiast wśród kobiet 19. pozycję zajęła Joanna Kil. więcej <strong>»</strong>

COC w Renie: 16. miejsce Joanny Kil

16-02-2019
Joanna Kil zajęła 16. miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w Renie. W sobotnich zawodach triumfowali Amerykanka Tara Geraghty-Moats oraz Austriak Paul Gerstgraser. więcej <strong>»</strong>

Joanna Kil zadebiutuje w Pucharze Kontynentalnym!

12-02-2019
Norweska Rena będzie gospodarzem kolejnych tej zimy zawodów Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej. W kraju Wikingów rozegrane zostaną zarówno zawody mężczyzn jak i kobiet. W zawodach tej rangi zadebiutuje Joanna Kil, która rozpoczęła swoją przygodę z dwubojem narciarskim. W Renie wystartują również nasi kombinatorzy norwescy - Piotr Kudzia, Mateusz Jarosz, Andrzej Szczechowicz oraz Dawid Jarząbek. więcej <strong>»</strong>