59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok na podium zawodów Alpen Cup!

05-09-2010
Świetny występ polskiego kombinatora norweskiego w zawodach Alpen Cup. Paweł Słowiok pokazał, że tytuł mistrza Polski zobowiązuje i podczas weekendowych zawodów w czeskim Libercu zajął czwarte i drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej jest drugi. Punktowali także inni młodzi Polacy. więcej <strong>»</strong>

Skład kadry na Alpen Cup w Libercu

03-09-2010
W najbliższy weekend w Libercu odbędą się pierwsze zawody z cyklu Alpen Cup w kombinacji norweskiej. Na skoczni HS-90 i na 10-km trasie biegu wystartuje czterech polskich juniorów. więcej <strong>»</strong>

Pochwała znów 30. w zawodach Letniej Grand Prix

15-08-2010
Tomasz Pochwała dorzucił kolejny punkt Letniej Grand Prix do swojej kolekcji, zajmując 30. miejsce w Oberwiesenthal. Podczas serii skoków upadek zanotował drugi z Polaków, Paweł Słowiok i ostatecznie nie ukończył zawodów. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok 28. w zawodach LGP w Oberwiesenthal

13-08-2010
Paweł Słowiok zajął 28. miejsce w konkursie Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej w Oberwiesenthal. Znakomicie zaprezentował się na skoczni, uzyskując czwarty wynik serii konkursowej. Drugi z Polaków, Tomasz Pochwała nie ukończył biegu. więcej <strong>»</strong>

Jakub Michalczuk: "W Tomku Pochwale siedzi sportowa złość"

11-08-2010
Pierwsze w tym sezonie zawody Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej były dla Polaków etapem przygotowań do zimy. Mimo to Tomaszowi Pochwale udało się zapunktować. Mogło być nawet lepiej, jednak w drugim dniu przytrafił mu się ogromny pech. więcej <strong>»</strong>