Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ Ramsau: dobry skok Cieślara

19-12-2009
Kolejne zwycięstwo Lamy Chappuisa. Polacy odnotowali dobre skoki, niestety podczas biegu było gorzej. więcej <strong>»</strong>

Cały czas trzeba mieszać

08-12-2009
Dziadek kombinator, ojciec także. Tomasz Pochwała przez 14 lat był skoczkiem narciarskim, ale w końcu postanowił pójść w ich ślady. Po roku treningów znalazł się w kadrze kombinacji norweskiej. więcej <strong>»</strong>

Edelmann goni i wygrywa

06-12-2009
Kolejne zawody Pucharu Świata za nami. Tym razem w Lillehammer wygrał Tino Edelmann przed Anssi Koivurantą i liderem klasyfikacji generalnej Lamy Chappuisem. Polacy choć skakal lepiej niż wczoraj, znów nie zdobyli punktów. więcej <strong>»</strong>

Chappuis wygrywa, Polacy daleko

05-12-2009
Jason Lamy Chappuis zwyciężył w zawodach Pucharu Świata rozegranych dziś w Lillehammer. Oprócz niego na podium znaleźli się Petter Tande i Eric Frenzel. Polacy, niestety, wypadli słabo. więcej <strong>»</strong>

Stawiamy wszystko na jedną kartę

03-12-2009
Kadra polskich kombinatorów norweskich od kilku dni przebywa w Lillehammer, gdzie w najbliższy weekend zawodnicy rywalizować będą w konkursach Pucharu Świata (5-6. grudnia). Polskę reprezentować będą Tomasz Pochwała i Marcin Mąka. Sen z oka trenerowi spędzają jednak problemy ze sprzętem, a właściwie jego brakiem. więcej <strong>»</strong>