Apoloniusz Tajner w Alei Gwiazd Sportu we Władysławowie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Słowiok, Zarycki i Cieślar w pierwszej 15. PK w Szczyrku!

12-02-2011
Trójka naszych kombinatorów - Paweł Słowiok, Andrzej Zarycki i Adam Cieślar - znalazła się w pierwszej 15. zawodów Pucharu Kontynentalnego! Rywalizacja toczyła się na skoczni Skalite w Szczyrku oraz na trasach biegowych na Kubalonce. Na wydłużonej przez pomyłkę przez koordynatora FIS o prawie 2 kilometry trasie najlepiej poradził sobie Lukas Klapfer z Austrii, który z 6. miejsca awansował na najwyższy stopień podium. więcej <strong>»</strong>

A.Cieślar i Gąsienica najlepsi w kombinacji na dużej skoczni

11-02-2011
Ostatnią konkurencją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kombinacji norweskiej były skoki na Wielkiej Krokwi oraz bieg na 10km (juniorzy A) lub na 7,5km (juniorzy B). Obyło się bez niespodzianek - po raz kolejny wygrali Adam Cieślar i Andrzej Gąsienica. więcej <strong>»</strong>

Andrzej Gąsienica najlepszy w zawodach ze startu wspólnego

09-02-2011
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zakopanem przyniosła dziś kolejne wyniki zmagań w kombinacji norweskiej - tym razem w starcie wspólnym na 5 km oraz skokach na Średniej Krokwi w wykonaniu juniorów B. Andrzej Gąsienica nie pozostawił rywalom złudzeń i pewnie zwyciężył, zdobywając tym samym złoty medal. więcej <strong>»</strong>

Andrzej Gąsienica wygrywa rywalizację juniorów B na OOMł

08-02-2011
Andrzej Gąsienica został mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zawodach kombinacji norweskiej juniorów B, rozegranych na skoczni HS-72 i trasie biegu o długości 3,75km. więcej <strong>»</strong>

Cieślar i Słowiok najlepszymi juniorami A drużynowo i indywidualnie

08-02-2011
Zawodami w kombinacji norweskiej rozpoczęła się XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, którą w tym roku gości Małopolska. Na Średniej Krokwi i trasach biegowych wokół niej w kategorii junior A równych nie mieli sobie Adam Cieślar i Paweł Słowiok, którzy najpierw zdobyli złoto w drużynie, a później podzielili się najcenniejszymi medalami w sprincie. więcej <strong>»</strong>