Plebiscyt na „Sportowca Wolnej Polski”

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Paweł Słowiok 28. w zawodach LGP w Oberwiesenthal

13-08-2010
Paweł Słowiok zajął 28. miejsce w konkursie Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej w Oberwiesenthal. Znakomicie zaprezentował się na skoczni, uzyskując czwarty wynik serii konkursowej. Drugi z Polaków, Tomasz Pochwała nie ukończył biegu. więcej <strong>»</strong>

Jakub Michalczuk: "W Tomku Pochwale siedzi sportowa złość"

11-08-2010
Pierwsze w tym sezonie zawody Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej były dla Polaków etapem przygotowań do zimy. Mimo to Tomaszowi Pochwale udało się zapunktować. Mogło być nawet lepiej, jednak w drugim dniu przytrafił mu się ogromny pech. więcej <strong>»</strong>

Tomasz Pochwała z punktem Letniej Grand Prix

08-08-2010
Pierwszy weekend Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej w Oberstdorfie był dla Tomasza Pochwały słodko-gorzki. W sobotnim starcie zajął 30. miejsce i zdobył punkt do klasyfikacji generalnej, drugiego dnia nie ukończył jednak konkurencji. więcej <strong>»</strong>

Dawid Jarząbek wygrywa w Oberstdorfie

08-08-2010
Dawid Jarząbek wygrał zawody kombinacji norweskiej w Oberstdorfie w kategorii rocznik 1998. Konkursy dziecięce z udziałem pięciu Polaków były połączone z zawodami Letniej Grand Prix. więcej <strong>»</strong>

Jakub Michalczuk: "Paweł wygrał zasłużenie"

24-07-2010
Mistrzostwa Polski z udziałem 30 kombinatorów norweskich z zadowoleniem obserwował trener kadry kombinatorów Jakub Michalczuk. Nic dziwnego – kadrowicze zajęli całe podium, a wszyscy znaleźli się w pierwszej 10. więcej <strong>»</strong>