SMS Szczyrk podsumował sezon zimowy 2013/2014

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Trzech Polaków wystartuje w PŚ w Chaux-Neuve

15-01-2019
W dniach 17-20 stycznia 2019 we francuskim Chaux-Neuve rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. W zawodach tych wystartuje trzech naszych reprezentantów. Trener Danny Winkelmann powołał do składu: Adama Cieślara, Szczepana Kupczaka i Pawła Słowioka. więcej <strong>»</strong>

Joanna Kil startowała w kombinacji norweskiej

14-01-2019
12 i 13 stycznia w niemieckim Schonach rozegrane zostały zawody Alpen Cup w kombinacji norweskiej kobiet. W zawodach tych wystartowała Joanna Kil, która zajęła 15. i 14. miejsce. Pierwszego dnia zmagań najlepsza okazała się Słowenka Ema Volavsek, a drugiego triumfowała Włoszka Annika Sieff. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Szczepan Kupczak z punktami

13-01-2019
Szczepan Kupczak wywalczył kolejne tej zimy punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Nasz reprezentant po skoku na odległość 136 metrów zajmował drugie miejsce na półmetku rywalizacji, jednak na trasie biegu uzyskał 39 czas biegu i zawody ukończył na 28. pozycji. Zwycięstwo odniósł Niemiec Vinzenz Geiger. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Norwegowie najlepsi w team sprincie

12-01-2019
Pierwszy zespół norweski w składzie Jan Schmid oraz Joergen Graabak był dzisiaj najlepszy w zawodach Pucharu Świata w team sprincie drużynowym, który rozegrany został we włoskim Val di Fiemme. Na 17. miejscu zawody ukończyli Szczepan Kupczak oraz Paweł Twardosz. Natomiast Adam Cieślar i Paweł Słowiok nie przystąpili do rywalizacji na trasie biegu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Val di Fiemme: Polacy bez punktów

11-01-2019
Niemiec Johannes Rydzek wygrał piątkowe zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały we włoskim Val di Fiemme. Reprezentanci Polski uplasowali się poza czołową "30", Adam Cieślar ukończył rywalizację na 32. miejscu, a Szczepan Kupczak był 38. więcej <strong>»</strong>