100 dni do Soczi - konferencja TVP

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

COC w Klingenthal: Polacy poza czołową "30"

18-12-2016
Japończyk Go Yamamoto zwyciężył w niedzielnych zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które rozegrane zostały w niemieckim Klingenthal. Drugie miejsce wywalczył Austriak Florian Dagn, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Norweg Sindre Ure Soetvik. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Paweł Twardosz, który ukończył rywalizację na 43. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok 37. w Pucharze Świata w Ramsau

18-12-2016
Reprezentanci Niemiec zdominowali niedzielną rywalizację kombinatorów norweskich w Ramsau, zajmując wszystkie trzy miejsca na podium. Zwyciężył Eric Frenzel, tuż za nim uplasował się Fabian Riessle,a na najniższym stopniu podium stanął Vinzenz Geiger. Najlepszy rezultat z Polaków uzyskał Paweł Słowiok, który ukończył zawody na 37. miejscu. Natomiast Szczepan Kupczak zajął 46. pozycję. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Ramsau: Niemiecka dominacja, Polacy poza TOP30

17-12-2016
Johannes Rydzek wygrał zmagania kombinatorów norweskich, rozgrywane w austriackim Ramsau w ramach Pucharu Świata. Niemcy mieli dzisiaj wiele powodów do świętowania, ponieważ reprezentanci tego kraju zajęli cztery pierwsze miejsca. Drugi ze stratą 1,5 sekundy do Rydzeka był Fabian Riessle, a na trzeciej pozycji uplasował się Eric Frenzel (+ 8,7 sekundy). Paweł Słowiok ukończył zawody na 42. miejscu (+ 2 min 6,3 sek), a Szczepan Kupczak był 44. (+ 2 min 13,9 sek). więcej <strong>»</strong>

COC w Klingenthal: w sobotę wygrywa Tobias Simon

17-12-2016
Na półmetku zmagań kombinatorów norweskich w Pucharze Kontynentalnym w Klingenthal prowadził Niemiec Tobias Simon, który uzyskał 129,5 metra i o zaledwie 0,9 punktu wyprzedzał Japończyka Go Yamamoto. Lider po skokach utrzymał prowadzenie i jako pierwszy przekroczył linię mety, triumfując z przewagą 10,1 sekundy nad Yamamoto. Na trzecim miejscu zawody ukończył Austriak Thomas Joebstl (+ 38,3 sekundy). więcej <strong>»</strong>

COC w Klingenthal: Twardosz najwyżej z Polaków

16-12-2016
Reprezentant gospodarzy Maximilian Pfordte pewnie zwyciężył w piątkowych zawodach Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Klingenthal. Drugie miejsce wywalczył Japończyk Go Yamamoto, który do lidera stracił nieco ponad 16 sekund. Natomiast podium najlepszych tego dnia kombinatorów norweskich uzupełnił Austriak Florian Dagn. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Paweł Twardosz, który ukończył rywalizacje na 47. miejscu. więcej <strong>»</strong>