Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

Letnie GRAND PRIX rozpoczęło się również dla "kombinatorów"

26-07-2008
Dzisiejsze kwalifikacje w słonecznym Hinterzarten, do kombinacji norweskiej, odbyły się przy zmiennym wietrze. Pierwszy z naszych skakał Wojciech Cieslar, który jednak już po swoim skoku na 86,5 metr wiedział, że nie ma szans awansu do jutrzejszego konkursu.

Mój skok oceniam bardzo kiepsko. Niestety akurat ten w kwalifikacjach był najgorszym, który do tej pory oddałem. Wydaje mi się, że weszły w grę warunki. Moim zdaniem to jest to dzisiaj taka loteria, jednemu powieje pod narty, a drugiemu nie"  mówił bezpośrednio po skoku Wojciech.
„Co do mojej formy, to do tej pory była ona dobra, naprawdę nie wiem czemu poszło jak poszło,  ale zobaczymy, wierzę, że w następnym konkursie pójdzie właśnie tak jak powinno" zakończył Polak.

Drugiemu z naszych reprezentnatów poszło znacznie lepiej i w końcu zakwalifikował się do konkursu jako trzydziesty.
"Mój skok w kwalifikacjach na pewno był najlepszy z tych wszystkich dzisiejszych, które oddałem. W skoku kwalifikacyjnym miałem także najgorsze warunki, ogólnie jestem zadowolony. Fakt jest taki, że nie doszedłem jeszcze to tej super formy, której zawsze się szuka, ale miejmy nadzieje, że ona powoli przyjdzie. Ostatni czas trenowaliśmy dużo wytrzymałości, z tego powodu myślę, że na razie brakuje mi trochę świeżości oraz dynamiki" mówił Marcin Mąka.

Polak twierdzi, że wyniki jutrzejszego konkursu są sprawą otwartą.
"Szanse są różne zależności od dnia. Jeżeli jutro znowu bedzie wiatr, tak jak wczoraj, to można być w jednym skoku dziesiąty, a w drugim już trzydziesty, to jest różnie. Wszystko zależy od warunków. Jutrzejszej trasy jeszcze nie mogę ocenić gdyż jej jeszcze nie znamy, ale skocznia  mi się podoba, i ogólnie jest fajnie" - powiedział uśmiechnięty Marcin.
Źródło: Vicktoria Murawska
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.