Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Przedsezonowa konferencja PZN 2013/14 - narciarstwo alpejskie, skicross, narciarstwo szybkie

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

Kurka Wolna wspiera kombinatorów norweskich

28-11-2018
Kombinatorzy norwescy w nowy sezon zimowy ruszają z dodatkowym wsparciem. Od tej zimy, przez najbliższy rok, sponsorem indywidualnym naszych obecnie najlepszych dwuboistów będzie Kurka Wolna. Podpisanie umowy odbyło się w sobotę, 17 listopada 2018 roku na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, podczas inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Adam Cieślar, Paweł Słowiok i Szczepan Kupczak od kilku sezonów stanowią człon Kadry Narodowej w kombinacji norweskiej. Najlepsi obecnie polscy zawodnicy w tej dyscyplinie sportu zyskali ostatnio dodatkowe, ale jakże ważne wsparcie. Sponsorem Cieślara, Słowioka i Kupczaka została Kurka Wolna. Kurka Wolna i nasi reprezentanci przypieczętowali swoją współpracę podczas listopadowej inauguracji w Wiśle. Na sobotnim spotkaniu obecny był Bartłomiej Chłodnicki – Prezes firmy Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o., Apoloniusz Tajner – Prezes PZN, Adam Małysz – Dyrektor Koordynator ds. skoków i KN w PZN oraz nasi najlepsi kombinatorzy norwescy. 

Ze współpracy z Kurką Wolną bardzo zadowoleni są zawodnicy, którzy dziękują Sponsorowi za wsparcie w kolejnym sezonie. – Pierwsze spotkania mieliśmy już podczas Tour de Pologne, tam też poznaliśmy się i miło wspominam ten czas. Byłem wtedy bardzo zestresowany, ale szybko okazało się że niepotrzebnie. Bardzo cenię sobie współpracę z Kurką Wolną i jestem wdzięczny naszemu Sponsorowi, że zaufał nam i od tego sezonu będziemy jedną drużyną – zaznacza Szczepan Kupczak. – Dzięki wsparciu Kurki Wolnej mogę się w pełni skupić na treningach i przygotowaniach do sezonu, a dodatkowo mam okazję promować rodzimą markę, nie tylko na arenie krajowej, ale i też międzynarodowej – dodaje Kupczak. – Ta współpraca cieszy mnie tym bardziej, że nie reklamuję czegoś, z czego nie korzystam lub co źle wpływa na mój poziom sportowy, dlatego też jestem dumnym i zadowolonym ambasadorem. Mam nadzieję, że kurka również jest zadowolona nie tylko z tego powodu, że jest wolna, ale i dlatego, że się nią chwalimy – mówi z uśmiechem na twarzy 26-latek.

Wsparciem Kurki Wolnej objęty został także Paweł Słowiok. – Również chciałbym podziękować Kurce Wolnej za współpracę. Wyciągnęli do nas pomocną dłoń, bo dzięki wsparciu finansowemu możemy nadal kontynuować karierę, skupić się tylko na treningach i dążyć do osiągnięcia swojego sportowego maksimum. Chcemy godnie reprezentować polską firmę i naszego Sponsora, a w sezonie zimowym chcemy odwdzięczyć się jak najlepszymi wynikami – wyjaśnia Paweł Słowiok. – Wiemy jak ważne w sporcie jest dobre odżywianie, a w naszej diecie znajduje się sporo jajek, więc te z wolnego wybiegu to idealny wybór, bo smakują najlepiej – zaznacza Słowiok.

Trzecim zawodnikiem, który został objęty sponsoringiem Kurki Wolnej, jest Adam Cieślar.  – Jestem wdzięczny firmie Kurka Wolna zarówno za okazanie wsparcia, jak i zaufanie jakim mnie obdarzyła. Dzięki naszej współpracy mogę w 100% poświęcić się treningom i w dalszym ciągu mogę się rozwijać – podsumowuje Cieślar.

***************************************************************************
Kurka Wolna jest marką jaj z wolnego wybiegu należącą do firmy Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Jaja marki Kurka Wolna pochodzą tylko od polskich producentów z audytowanych ferm.
Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. powstała w roku 2003. Obecnie jest jedną z największych firm zajmujących się produkcją oraz hurtową i detaliczną sprzedażą świeżych jaj w Polsce. Firma ta spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe.
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.