Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Podpisanie porozumienia PZN-SITN-Policja

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

Na zdjęciu: Trenerzy oraz część zawodników Kadry Narodowej Młodzieżowej w KN Na zdjęciu: Trenerzy oraz...
Piotr Kudzia z tatą i bratem - tata również był reprezentantem Polski w KN Piotr Kudzia z tatą i bratem -...

Zgrupowanie kombinatorów norweskich w Planicy

14-09-2017
W poniedziałek, 11 września kombinatorzy norwescy wyruszyli na kolejne zgrupowanie, które tym razem realizowane będzie w słoweńskiej Planicy. Podczas obozu w Słowenii wspólnie trenować będą obydwie grupy szkoleniowe, czyli Kadra Narodowa oraz Młodzieżowa w kombinacji norweskiej.

Po raz kolejny możliwość trenowania ze starszymi kolegami oraz trenerem Danny-m Winkelmannem będzie miał Piotr Kudzia, dla którego to lato jest bardzo udane. W zawodach FIS Youth Cup w kombinacji norweskiej, które końcem sierpnia rozegrane zostały w niemieckim Oberstdorfie, 17-latek pierwszego dnia w zawodach sprinterskich zajął ósme miejsce, natomiast dzień później na dystansie osiągnął pierwszy międzynarodowy sukces w karierze, zajmując trzecie miejsce. - Podczas tych zawodów moje skoki nie były najlepsze, ale za to biegi były bardzo dobre i bardzo cieszę się, że udało mi się stanąć na podium - mówi z uśmiechem na twarzy Piotr Kudzia. Następnie podczas pierwszego konkursu Carpath Cup w skokach narciarskich Piotr Kudzia pokonał konkurencję i zwyciężył w sobotnich zawodach w Szczyrku. - Jestem zadowolony z przygotowań do sezonu zimowego. Wszystko idzie w dobrą stronę i oby tak dalej - dodaje.

Piotr Kudzia został wyróżniony przez szkoleniowca naszych kombinatorów norweskich i jako najlepszy junior wspólnie z nimi trenował na zgrupowaniu w Ramsau. - Przede wszystkim staramy się dużo skakać i nie stresować. Teraz ogólnie pracuję nad techniką, bo jeszcze mam trochę problemów w locie, ale generalnie jest ok - wyjaśnia reprezentant Polski. - Treningi z trenerem Winkelmannem są troszkę inne niż te, które mieliśmy dotychczas, ale bardzo mi się podobają. Trener wprowadza dużo nowych rzeczy, skupiamy się nad małymi szczegółami i to daje efekt - podsumowuje utalentowany zawodnik klubu LKS Klimczok Bystra.
Źródło: Anna Karczewska / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.