Nowa obrotowa kamera
Wisła - skocznia narciarska Malinka


Kliknij i oglądaj - Kamery on-line

Luty 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Wszystkie wydarzenia...

Następne zawody

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Dzień otwarty w SMS Szczyrk

Szukaj w serwisie

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Aktualności

fot. Paweł Skraba fot. Paweł Skraba

Adam Cieślar na podium Pucharu Kontynentalnego!

11-02-2017
Adam Cieślar zajął trzecie miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które rozegrano w Eisenerz w Austrii. Polak był trzeci po skokach na obiekcie normalnym (uzyskał 105 metrów) i również jako trzeci dotarł do mety biegu na 10 kilometrów, finiszując 22,8 sekundy po zwycięzcy - Estończyku Kristjanie Ilvesu. Drugie miejsce zajął dziś Austriak Bernhard Flaschberger (+ 14,9 sekundy). Paweł Słowiok też zaprezentował się dobrze, zajmując ósme miejsce (+ 1 min 19,2 sek).

Paweł Twardosz był dziś 44. (+ 3 min 50,0 sek), a Wojciech Marusarz zajął  50. miejsce (+ 5 min 5,3 sek).

Pełne wyniki po skokach

Pełne wyniki po biegu
Klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego
 
1  1  100167 ILVES Kristjan  1996  EST   24:33.4   
 2  19  1762 FLASCHBERGER Bernhard  1996  AUT   24:48.3  +14.9
 3  3  1462 CIESLAR Adam  1992  POL   24:56.2  +22.8
 4  5  1192 DRUML Tomaz  1988  AUT   25:02.2  +28.8
 5  9  1733 WELDE David  1994  GER   25:07.8  +34.4
 6  42  1410 BAUER Armin  1990  ITA   25:33.0  +59.6
 7  4  1167 KJELBOTN Thomas  1986  NOR   25:47.3  +1:13.9
 8  20  1461 SLOWIOK Pawel  1992  POL   25:52.6  +1:19.2
 9  37  100488 VERMEULEN Mika  1999  AUT   25:56.0  +1:22.6
 10  13  100423 LOOMIS Ben  1998  USA   26:04.8  +1:31.4
 11  45  100536 BURAAS Lars  1995  NOR   26:09.0  +1:35.6
 12  31  1695 PASICHNYK Viktor  1992  UKR   26:11.9  +1:38.5
 13  39  1300 DUENKEL Michael  1989  GER   26:15.3  +1:41.9
 14  10  100196 DIDIER Nicolas  1995  FRA   26:24.3  +1:50.9
 15  35  1622 MAIERHOFER Manuel  1992  ITA   26:28.0  +1:54.6
 16  28  100460 KOSTNER Aaron  1999  ITA   26:29.3  +1:55.9
 17  33  1774 BUZZI Raffaele  1995  ITA   26:31.8  +1:58.4
 18  32  100636 RAINER Marc Luis  1999  AUT   26:32.9  +1:59.5
 19  7  1818 LUBITZ Tom  1995  GER   26:32.9  +1:59.5
 20  11  100384 DAGN Florian  1999  AUT   26:34.5  +2:01.1
 21  41  100046 PIHO Han Hendrik  1993  EST   26:41.2  +2:07.8
 22  40  100326 MRAZ Noa Ian  1996  AUT   26:43.7  +2:10.3
 23  16  100269 VYTRVAL Jan  1998  CZE   26:47.0  +2:13.6
 24  27  1615 SCHNEIDER Sepp  1991  AUT   26:49.1  +2:15.7
 25  24  100316 TILLER Simen  1995  NOR   26:56.4  +2:23.0
 26  23  1495 BLAUROCK Philipp  1991  GER   26:59.0  +2:25.6
 27  30  1761 JOEBSTL Thomas   1995  AUT   26:59.8  +2:26.4
 28  2  100518 DEUSCHL Christian  1997  AUT   27:01.1  +2:27.7
 29  14  100431 BEIKIRCHER Philip  1997  AUT   27:16.3  +2:42.9
 30  8  101141 ENGER HALVORSEN Espen   1990  NOR   27:19.7  +2:46.3
 31  6  100354 HUETTEL Simon  1999  GER   27:29.9  +2:56.5
 32  25  100260 WELDE Jonas  1998  GER   27:31.0  +2:57.6
 33  49  1486 PIHO Kail  1991  EST   27:35.2  +3:01.8
 34  17  100246 MRAZ Samuel  1998  AUT   27:36.4  +3:03.0
 35  12  100218 MAH Nathaniel  1995  CAN   27:40.2  +3:06.8
 36  48  100304 BALLAND Tom  1995  FRA   27:41.6  +3:08.2
 37  34  100611 MAZURCHUK Dmytro  1999  UKR   27:43.4  +3:10.0
 38  21  100357 SCHMID Julian  1999  GER   27:58.4  +3:25.0
 39  52  100424 MASTIEV Samir  1993  RUS   27:59.9  +3:26.5
 40  18  100597 ABRAMOV Konstantin  1997  RUS   28:12.5  +3:39.1
 41  51  100457 ILVES Andreas  2000  EST   28:13.9  +3:40.5
 42  47  100828 HINTERBERGER Fabian  2000  AUT   28:16.8  +3:43.4
 43  22  100589 MALOVRH Matevz  1999  SLO   28:20.3  +3:46.9
 44  26  100591 TWARDOSZ Pawel  1998  POL   28:23.4  +3:50.0
 45  44  100779 IVANOV Vitalii  1998  RUS   28:37.3  +4:03.9
 46  43  100505 ZEMEK David  1999  CZE   28:57.4  +4:24.0
 47  53  100116 NEUBERT Hans  1997  GER   29:01.3  +4:27.9
 48  46  100397 JELEN Rok  2000  SLO   29:16.6  +4:43.2
 49  36  100476 KVARSTAD Simen  2000  NOR   29:29.4  +4:56.0
 50  55  100182 MARUSARZ Wojciech  1993  POL   29:38.7  +5:05.3
 51  15  100230 MATKO Jaka  1998  SLO   30:01.5  +5:28.1
 52  38  100725 JUVANCIC Rok  1997  SLO   30:22.1  +5:48.7
Did not start
   50  100778 KONOPLEV Ivan  1998  RUS     
Did not finish
   54  100569 BRAATHEN Ludvik  2000  NOR     
   29  100789 CEJCHAN Jakub  1998  CZE     
Źródło: Alicja Kosman / PZN
Najnowsze aktualności:

Twój komentarz:
Maksymalnie 1000 znaków.
wstecz


Realizacja Ideo
CMS Powered by Edito

Strona główna  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright © 2016 Polski Związek Narciarski (Polish Ski Federation). All rights reserved.