100 dni do Soczi - konferencja TVP

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Kombinatorzy norwescy trenowali w Wałczu

26-09-2016
W dniach 16-26 września Kadra Narodowa w kombinacji norweskiej Mateusza Wantuloka w składzie Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok i Paweł Twardosz przebywała na obozie szkoleniowym w OPO COS w Wałczu. Zgrupowanie przebiegało zgodnie z założonym planem. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok znów w czołowej "20" Letniej Grand Prix

03-09-2016
Norweg Jarl Magnus Riiber odniósł drugie zwycięstwo z rzędu w zawodach Letniej Grand Prix, pewnie wygrywając sobotnią rywalizację w Oberstdorfie. Dzisiejszy triumfator o prawie 18 sekund pokonał reprezentanta gospodarzy Johannesa Rydzeka, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Austriak Mario Seidl. Jedyny w stawce reprezentant Polski - Paweł Slowiok po raz kolejny wywalczył miejsce w czołowej "20", zajmując w sobotni wieczór 19. pozycję. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok z kolejnymi punktami Letniej Grand Prix

02-09-2016
Norweg Jarl Magnus Riiber pewnie zwyciężył w piątkowych zawodach FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były w niemieckim Oberstdorfie. Drugie miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy Johannes Rydzek, który do triumfatora stracił prawie 14 sekund, natomiast na najniższym stopniu podium stanął kolejny z Niemców Kircheisen Bjoern. Ponownie dobry występ zanotował Paweł Słowiok, który ukończył zawody w Oberstdorfie na 22. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Paweł Słowiok 29. w rundzie prowizorycznej

02-09-2016
W czwartek na skoczni HS-137 w niemieckim Oberstdorfie odbyła się runda prowizoryczna w ramach zawodów Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej. Zwycięstwo po skoku na odległość 134 metrów odniósł Norweg Jarl Magnus Riiber, który o ponad 17 punktów pokonał Austriaka Mario Seidla, który wylądował na 129 metrze. Najlepiej z reprezentantów Polski zaprezentował się Paweł Słowiok, który po skoku na odległość 115 metrów ukończył rundę prowizoryczną na 29. miejscu. więcej <strong>»</strong>

LGP w Villach: Slowiok i Cieślar w czołowej "20"

31-08-2016
Austriak Mario Seidl zwyciężył w środowych zawodach Letniej Grand Prix w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były w Villach. Drugie miejsce wywalczył reprezentant Niemiec Fabian Riessle, który do triumfatora stracił prawie 13 sekund, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Norweg Haavard Klemetsen. Kolejne punkty z cyklu Letniej Grand Prix zdobyli dzisiaj reprezentanci Polski - Paweł Słowiok i Adam Cieślar, którzy ukończyli rywalizację na miejscach w czołowej "20". więcej <strong>»</strong>