Kongres ISIA - Kraków 2012

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

COC w kombinacji: Flaschberger najlepszy w Planicy

07-02-2016
Niedzielne zawody Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej w Planicy wygrał 19-letni Austriak Bernhard Flaschberger, który o 3,3 sekundy wyprzedził Niemca Tobiasa Hauga i o 7,2 sekundy swojego rodaka Lukasa Greiderera. W zawodach udział wzięło czterech Polaków. więcej <strong>»</strong>

Polacy wystartowali w Pucharze Kontynentalnym w Planicy

06-02-2016
Czterech młodych zawodników z Polski wystąpiło w zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej w Planicy. Wśród nich najlepiej spisał się Michał Gut-Chowaniec, zajmując 46. lokatę. Zawody wygrał Austriak Lukas Greiderer, który o 1,6 sekundy pokonał Niemca Vinzenza Geigera i o 17 sekund Niemca Tobiasa Hauga. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Oslo: Adam Cieślar na 37. miejscu

06-02-2016
W sobotnie przedpołudnie na skoczni w Oslo rywalizowali kombinatorzy norwescy. Po serii skoków do kombinacji prowadził reprezentant Norwegii Jarl Magnus Riiber, który uzyskał wylądował na 130 metrze i nad drugim Japończykiem Akito Watabe miał ponad minutę przewagi. Riiber utrzymał prowadzenie również podczas biegu i dotarł do mety jako pierwszy z czasem o 16,6 sekundy lepszym od Akito Watabe. Skład podium uzupełnił Niemiec Eric Frenzel (+ 28,2 sek). więcej <strong>»</strong>

Adam Cieślar 34. w kwalifikacjach Pucharu Świata

05-02-2016
Akito Watabe (130,5 metra) zwyciężył w kwalifikacjach do Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które zostały rozegrane na dużej skoczni w norweskim Oslo. Japończyk o cztery punkty wyprzedził Niemca Erica Frenzla (132,5 metra). Adam Cieślar zajął 34. miejsce po skoku na odległość 114,5 metra, natomiast Paweł Słowiok (105,5 metra) był 41. więcej <strong>»</strong>

PŚ: Cieślar i Słowiok wystartują w Oslo i Trondheim

01-02-2016
Kolejnym przystankiem w kalendarzu Pucharu Świata w kombinacji norweskiej będzie Oslo, gdzie 6 lutego rozegrane zostaną zawody tej rangi. Następnie rywalizacja przeniesie się do norweskiego Trondheim, gdzie 9 - 10 lutego odbędą się kolejne dwa konkursy. W zawodach tych wystartuje dwóch naszych podopiecznych: Adam Cieślar oraz Paweł Słowiok. więcej <strong>»</strong>