Podsumowanie sezonu zimowego w SMS Szczyrk

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Historyczny triumf Szczepana Kupczaka w Zakopanem!

20-10-2018
W sobotę, 20 października 2018 roku w Zakopanem dwuboiści rywalizowali w Mistrzostwach Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Tego dnia bezkonkurencyjny okazał się Szczepan Kupczak z klubu AZS AWF Katowice, który w pięknym stylu po raz pierwszy w karierze wywalczył złoty medal krajowego czempionatu. Wicemistrzem Polski został jego klubowy kolega - Adam Cieślar. Natomiast brązowy medal zdobył Wojciech Marusarz, który reprezentuje barwy klubu AZS Zakopane. więcej <strong>»</strong>

Aktualizacja programu Mistrzostw Polski w kombinacji

15-10-2018
W sobotę, 20 października 2018 roku na obiektach w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Rywalizacja na Wielkiej Krokwi w Zakopanem odbędzie się już na torach lodowych, natomiast bieg do kombinacji zaplanowano na trasach nartorolkowych w Zakopanem. więcej <strong>»</strong>

Program Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej

10-10-2018
W sobotę, 20 października 2018 roku na obiektach w Zakopanem rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Seniorów w kombinacji norweskiej. Tytułu mistrzowskiego sprzed roku bronić będzie Paweł Słowiok. Na drugim stopniu podium stanął wówczas Adam Cieślar, natomiast brązowy medal wywalczył wtedy Szczepan Kupczak. więcej <strong>»</strong>

Życiowe wyniki Kupczaka i Słowioka w Oberstdorfie!

25-08-2018
W sobotni wieczór podczas FIS Grand Prix w Oberstdorfie nasi kombinatorzy norwescy osiągnęli najlepsze w karierze wyniki w historii startów w zawodach tego cyklu. Szczepan Kupczak po znakomitym skoku i dobrym biegu ukończył zawody na 12. miejscu, natomiast Paweł Słowiok przekroczył linię mety jako 14. zawodnik. Na najwyższym stopniu podium stanął Japończyk Akito Watabe, którt tego dnia nie miał sobie równych i pewnie zwyciężył w sobotnich zawodach. więcej <strong>»</strong>

FIS Grand Prix: Słowiok i Kupczak w czołowej "20"!

24-08-2018
Bardzo dobre wyniki w piątkowych zawodach FIS Grand Prix w Oberstdorfie osiągnęli nasi kombinatorzy norwescy, którzy wywalczyli lokaty w czołowej "20". Paweł Słowiok ukończył zawody na 16. miejscu, natomiast Szczepan Kupczak uplasował się trzy lokaty za nim. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Vinzenz Geiger. więcej <strong>»</strong>