Otwarcie mistrzostw świata w Oslo

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Adam Cieślar wygrywa Puchar Prezesa PZN w kombinacji

29-08-2014
Adam Cieślar (KS Wisła w Wiśle) znakomicie zaprezentował się na skoczni oraz na trasie biegu na nartorolkach, dzięki czemu zwyciężył w pierwszych tego lata zawodach Pucharu Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego w kombinacji norweskiej, które były dziś rozgrywane na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince (HS-134) oraz trasach biegowo-nartorolkowych w Wiśle Jonidle. Wraz z naszym kadrowiczem na podium stanęli Mateusz Wantulok (AZS AWF Katowice) oraz Jan Łowisz (AZS Zakopane). więcej <strong>»</strong>

GP w Oberstdorfie: Polacy pomyślnie przeszli kwalifikacje

29-08-2014
Szczepan Kupczak oraz Paweł Słowiok awansowali do kolejnych w tym sezonie zawodów FIS Summer Grand Prix, które tym razem odbędą się w niemieckim Oberstdorfie. W kwalifikacjach (rundzie prowizorycznej) do jutrzejszego konkursu Szczepan zajął 33. miejsce (117 m), natomiast Paweł uplasował się na 48. pozycji (111 m). więcej <strong>»</strong>

LGP: Kupczak i Słowiok punktują w Villach

27-08-2014
Szczepan Kupczak i Paweł Słowiok wywalczyli punkty w zawodach FIS Grand Prix w austriackim Villach. Pierwszy z Biało-Czerwonych zapisał na swoim koncie kolejne pucharowe punkty, zajmując 24.miejsce, natomiast Paweł Słowiok uplasował się na 29.pozycji. Po raz drugi w tym sezonie triumfował reprezentant Niemiec – Johannes Rydzek. więcej <strong>»</strong>

LGP w Villach: Szczepan Kupczak szósty w kwalifikacjach

26-08-2014
Szczepan Kupczak zajął szóste miejsce w kwalifikacjach (rundzie prowizorycznej) do środowego konkursu FIS Grand Prix w kombinacji norweskiej w austriackim Villach. W zawodach zobaczymy również drugiego z Biało-Czerwonych - Pawła Słowioka, który dzisiaj uplasował się na 39. pozycji. W kwalifikacjach najlepszy okazał się natomiast reprezentant Austrii - Jozef-Franz Rehrl. więcej <strong>»</strong>

LGP: Szczepan Kupczak 22 w Oberwiesenthal

24-08-2014
Szczepan Kupczak zajął 22. miejsce w pierwszych w tym sezonie zawodach indywidualnych FIS Grand Prix w niemieckim Oberwiesenthal. Drugi z Biało-Czerwonych - Paweł Słowiok uplasował się na 37. pozycji. Rywalizację zdominowali natomiast reprezentanci Niemiec, którzy wywalczyli trzy miejsca na podium, a najlepszy okazał się Johannes Rydzek. więcej <strong>»</strong>