Otwarcie sezonu 2010/11 PZN w krakowskich podziemiach

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

PŚ w Lillehammer: Szczepan Kupczak na 40. miejscu

04-12-2016
Niemiec Eric Frenzel zwyciężył w niedzielnych zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej, które rozgrywane były w norweskim Lillehammer. Drugie miejsce wywalczył jego rodak Bjoern Kircheisen. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął reprezentant gospodarzy Joergen Graabak. Najlepiej z polskich zawodników spisał sie Szczepan Kupczak, który ukończył rywalizację na 40. miejscu. więcej <strong>»</strong>

PŚ: Paweł Słowiok 39. w Lillehammer

03-12-2016
Reprezentanci Niemiec zdominowali sobotnią rywalizację kombinatorów norweskich w Lillehammer, zdobywając całe podium. Zwycięstwo odniósł dzisiaj Eric Frenzel, który o 15 sekund wyprzedził lidera Pucharu Świata - Johannesa Rydzeka. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął Fabian Riessle. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Paweł Słowiok, który ukończył zawody na 39. miejscu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w kombinacji: Polacy awansowali w komplecie

01-12-2016
Wszyscy nasi reprezentanci zakwalifikowali się do sobotnich zawodów indywidualnych Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Lillehammer. Rundę prowizoryczną wygrał dziś Niemiec Eric Frenzel (99,5 metra), pokonując Japończyka Akito Watabe (97,5 m) o zaledwie jeden punkt. Szczepan Kupczak (91 m) zajął 31. miejsce, Adam Cieślar (89,5 m) był 42., a Paweł Słowiok (89 m) uplasował się na 49. miejscu. W piątek rozegrane zostaną zawody drużynowe bez udziału naszej reprezentacji. więcej <strong>»</strong>

Adam Cieślar znów punktuje w Pucharze Świata

27-11-2016
Kombinatorzy norwescy rywalizowali w niedzielę w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w Kuusamo. Po skokach prowadził Norweg Jarl Magnus Riiber, jednak na trasie żadnych szans rywalom nie dał Niemiec Johannes Rydzek, wygrywając po pięknym ataku na ostatnim kilometrze biegu. Po raz drugi z rzędu do czołowej trzydziestki awansował Adam Cieślar, który tym razem był 30. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Ruce: Adam Cieślar z punktami na inaugurację!

26-11-2016
Niemiec Johannes Rydzek zwyciężył w inaugurujących sezon zawodach Pucharu Świata w Ruce w kombinacji norweskiej. Rydzek o ponad 34 sekundy wyprzedził swojego rodaka Erica Frenzela. Natomiast na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Norwegii Joergen Graabak. Kolejne w karierze punkty Pucharu Świata wywalczył Adam Cieślar, który sobotnią rywalizację ukończył na 19. miejscu. więcej <strong>»</strong>