Otwarcie sezonu 2010/11 PZN w krakowskich podziemiach

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Kombinatorzy rywalizowali w Pucharze Niemiec

12-12-2018
We wtorek, 11 grudnia 2018 roku nasi reprezentanci rywalizowali w Ramsau w Pucharze Niemiec w kombinacji norweskiej. Najlepiej z biało-czerwonych spisali się Mateusz Jarosz oraz Paweł Twardosz, którzy zajęli dziewiąte miejsca w swoich kategoriach wiekowych. więcej <strong>»</strong>

Kombinatorzy powalczą w Pucharze Niemiec

07-12-2018
W poniedziałek i we wtorek nasi reprezentanci wystartują w Pucharze Niemiec w kombinacji norweskiej, który rozegrany zostanie w austriackim Ramsau. W zawodach tych wezmą udział wszyscy reprezentanci Kadry Narodowej Juniorów, czyli: Piotr Kudzia, Mateusz Jarosz, Andrzej Szczechowicz, Maciej Korzeniowski, Maciej Zborowski, a także Paweł Twardosz z grupy seniorskiej oraz Dawid Jarząbek - zawodnik TS Wisły Zakopane. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Adam Cieślar z kolejnymi punktami!

02-12-2018
Norweg Jarl Magnus Riiber w pięknym stylu wygrał ostatnie podczas tego weekendu zawody Pucharu Świata w Lillehammer. Riiber przed własną publicznością o ponad o ponad 35 sekund pokonał swojego rodaka Joergena Graabaka. Podium uzupełnił Niemiec Johannes Rydzek. Bardzo dobry występ zaliczył Adam Cieślar, który wywalczył w niedzielę kolejne pucharowe punkty. Reprezentant Polski po bardzo dobrym biegu zajął 17. miejsce. Drugi z Polaków - Szczepan Kupczak niestety nie ukończył niedzielnego biegu. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Cieślar i Słowiok z punktami!

01-12-2018
Po raz kolejny udany występ w zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej zapisali na swoim koncie nasi reprezentanci, którzy wywalczyli punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepiej z podopiecznych Danny-ego Winkelmanna spisał się w sobotnich zawodach w Lillehammer Adam Cieślar, który ukończył rywalizację na 26. miejscu. Natomiast cztery lokaty za nim uplasował się Paweł Słowiok. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer w KN: Trzech Polaków punktuje!

30-11-2018
Podopieczni Danny-ego Winkelmanna znakomicie rozpoczęli zmagania w zawodach Pucharu Świata w Lillehammer i w komplecie wywalczyli punkty do klasyfikacji generalnej. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Paweł Słowiok, który ukończył rywalizację na 19. miejscu. Sześć lokat za nim uplasował się Adam Cieślar. Natomiast 27. rezultat zanotował dzisiaj Szczepan Kupczak. Zwycięstwo w piątkowych zawodach w Lillehammer odniósł Norweg Jarl Magnus Riiber, który jako pierwszy przekroczył linię mety po biegu na dystansie 5 km. więcej <strong>»</strong>