Prezes Apoloniusz Tajner wykładał na UJ

PZN  »  Kombinacja  »  Aktualności

Uniwersjada: Polacy na 4. miejscu w zawodach drużynowych

31-01-2015
Reprezentacja Polski w składzie: Adam Cieślar, Szczepan Kupczak i Mateusz Wantulok prowadziła po serii skoków do kombinacji norweskiej w ramach Uniwersjady w Szczyrbskim Plesie. Polacy wyruszyli na trasę biegu 9 sekund przed Japończykami i 14 przed Niemcami. Podczas biegu nie udało się niestety utrzymać miejsca na pozycji medalowej. Nasi kombinatorzy finiszowali jako czwarci. Złoto dla Niemców, srebro wywalczyli Japończycy, a brąz - Rosjanie. więcej <strong>»</strong>

Kolejne złoto Cieślara

29-01-2015
Tak przechodzi się do historii. Kombinator norweski Adam Cieślar zdobył drugi złoty medal podczas Uniwersjady w Strbskim Plesie, a zarazem piąty (czwarty złoty) krążek w historii swoich startów w najważniejszej akademickiej imprezie świata. Tym razem nasz multimedalista zwyciężył w starcie masowym. Trzecie miejsce po wspaniałych skokach zajął Mateusz Wantulok. więcej <strong>»</strong>

Uniwersjada: Złoty Cieślar, Wantulok z brązem!

29-01-2015
Bardzo dobra postawa naszych zawodników w konkursie skoków do kombinacji norweskiej pozwoliła na wywalczenie aż dwóch medali Uniwersjady w Szczyrbskim Plesie - mistrzowski tytuł zdobył drugi w biegu Adam Cieślar, a trzecie miejsce zajął Mateusz Wantulok, który atakował z 16. miejsca po biegu ze startu masowego! więcej <strong>»</strong>

EYOWF: Kombinatorzy na dziewiątym miejscu w „drużynówce”

28-01-2015
Nasi juniorzy w składzie: Paweł Chyc, Mateusz Dyrcz, Paweł Twardosz i Kacper Konior wywalczyli dziewiąte miejsce w zawodach drużynowych na skoczni normalnej HS-108 i biegu 4 x 5km. Drużynowymi mistrzami Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy zostali Austriacy. Wicemistrzostwo wywalczyła reprezentacja Niemiec, natomiast brązowy medal zdobyli Francuzi. więcej <strong>»</strong>

Uniwersjada 2015: Złoto-brązowi kombinatorzy