Przedsezonowa konferencja PZN 2013/14 - narciarstwo alpejskie, skicross, narciarstwo szybkie

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Karolina Riemen-Żerebecka wystartuje w Innichen

17-12-2015
Kolejnym przystankiem w zawodach Pucharu Świata w skicrossie będzie włoskie Innichen, gdzie po raz kolejny dwukrotnie skicrossowcy będą rywalizowali w zawodach tej rangi. W konkursach tych wystartuje również reprezentantka Polski - Karolina Riemen-Żerebecka. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka 15. w sobotnim Pucharze Świata

12-12-2015
Karolina Riemen-Żerebecka wystartowała w czwartym ćwierćfinale Pucharu Świata w skicrossie w Val Thorens i zajęła w nim czwarte miejsce, ustępując Niemce Heidi Zacher, Austriaczce Katrin Ofner i Norweżce Marte Hoeie Gjefsen. Tym samym została sklasyfikowana na 15. miejscu. W finale najlepsza okazała się Szwedka Anna Holmlund. Drugie miejsce zajęła Francuzka Alizee Baron, a na trzecim stopniu podium stanęła Austriaczka Andrea Limbacher. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka 15. w Pucharze Świata w Val Thorens

11-12-2015
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 15. miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie, który w ten weekend odbywał się we francuskim Val Thorens. Zwycięstwo odniosła reprezentantka Szwecji Anna Holmlund. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Sandra Naeslund, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Francuzka Ophelie David. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka ósma w Pucharze Świata w Montafon

05-12-2015
W austriackim Montafon zainaugurowano sezon zimowych startów w Pucharze Świata w skicrossie. W pierwszych w tym sezonie zawodach dobrze zaprezentowała się Karolina Riemen-Żerebecka, która wygrała swój ćwierćfinał i ostatecznie zajęła ósme miejsce. Najlepsza okazała się Kanadyjka Marielle Thompson, tuż za nią uplasowała się Szwedka Anna Holmlund, a na najniższym stopniu podium stanęła reprezentantka gospodarzy Katrin Ofner. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 11. w kwalifikacjach

04-12-2015
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 11. miejsce w eliminacjach do sobotnich zawodów Pucharu Świata w skicrossie w Montafon. Nasza reprezentantka uzyskała czas 1 min 00,87 sek. Kwalifikacje wygrała Kanadyjka Marielle Thompson, która o 0,55 sekundy pokonała Szwedkę Annę Holmlund. więcej <strong>»</strong>