Konferencja dla UKS-ów w Szczyrku - 2013

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Karolina Riemen-Żerebecka wystartuje w Watles

13-01-2016
Kolejnym przystankiem w zawodach Pucharu Świata w skicrossie jest włoskie Watles. W zawodach rozgrywanych w dniach 16-17 stycznia wystartuje nasza skocrossistka Karolina Riemen-Żerebecka. więcej <strong>»</strong>

Puchar Świata w skicrossie w Watles odwołany

28-12-2015
Z powodu wysokiej temperatury i braku śniegu odwołany został zaplanowany na 9-10 stycznia 2016 roku Puchar Świata w skicrossie kobiet i mężczyzn we włoskim Watles. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka 15. w Pucharze Świata w Innichen

20-12-2015
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła czwarte miejsce w swoim ćwierćfinale i ostatecznie została sklasyfikowana na 15. miejscu w Pucharze Świata w Innichen. Zawody wygrała Austriaczka Andrea Limbacher przed Kanadyjką Kelsey Serwą i Francuzką Alizee Baron. Tuż za podium znalazła się Anna Holmlund ze Szwecji. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka 16. w kwalifikacjach do niedzielnych zawodów

18-12-2015
Za nami druga runda kwalifikacji, tym razem do niedzielnych zawodów Pucharu Świata w skicrossie we włoskim Innichen. Karolina Riemen-Żerebecka nieco lepiej się zaprezentowała i zajmując 16. miejsce (+ 1,88 sek), awansowała do finałów. Kwalifikacje wygrała Szwedka Anna Holmlund. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 17. w kwalifikacjach

18-12-2015
Szwedka Anna Holmlund wygrała pierwsze dzisiaj kwalifikacje do sobotnich zawodów Puchar Świata w skicrossie, które w ten weekend rozgrywają się we włoskim Innichen. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Sandra Naeslund, natomiast trzecia była Niemka Daniela Maier. Niestety w sobotnich zmaganiach w Innichen nie zobaczymy Karoliny Riemen-Żerebeckiej, która w kwalifikacjach zajęła 17. pozycję. więcej <strong>»</strong>