XIX Konferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Przemysław Buczyński o zgrupowaniu w Argentynie

31-08-2016
Karolina Riemen-Żerebecka wraz ze sztabem szkoleniowym 10 sierpnia wyruszyła na miesięczne zgrupowanie do Argentyny, gdzie szlifuje swoją formę przed zbliżającym się sezonem zimowym. - Obecnie zaczynamy trzeci tydzień zgrupowania w Argentynie. Warunki treningowe są na bardzo wysokim poziomie, do naszej dyspozycji mamy 50-sekundowy tor skicrossowy oraz dodatkową sekcję startową. Jak dotąd zarówno warunki pogodowe jak i śniegowe dopisują - opowiada Przemysław Buczyński. więcej <strong>»</strong>

Przemysław Buczyński o wyjeździe do Argentyny

16-08-2016
W środę, 10 sierpnia Karolina Riemen-Żerebecka wraz ze sztabem szkoleniowym wyruszyła na miesięczne zgrupowanie do Argentyny. Będzie to pierwszy tak daleki wyjazd naszej zawodniczki na obóz przygotowawczy do kolejnego sezonu. - Zawsze brakowało nam tego czasu na nartach, dlatego zdecydowaliśmy się na wyjazd do Argentyny - podkreśla Przemysław Buczyński. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka druga w Pucharze Europy!

12-03-2016
Bardzo dobrze sezon zimowy zakończyła Karolina Riemen-Żerebecka, która stanęła na podium w zawodach Pucharu Europy we francuskim St Francois Longchamp. Nasza skicrossistka awansowała do dużego finału, przegrywając jedynie ze Szwajcarką Katrin Mueller. Trzecie miejsce w piątkowym Pucharze Europy zajęła natomiast reprezentantka Wielkiej Brytanii Emily Sarsfield. więcej <strong>»</strong>

Wyniki Mistrzostw Polski Seniorów w BA i SBS

05-03-2016
W sobotę, 5 marca w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w narciarstwie dowolnym freeski w konkurencji slopestyle. Złoty medal wywalczył Szczepan Karpiel-Bułecka z AZS AWF Katowice, wyprzedzając Roberta Szula z PTF Freeskiing, a trzeci był Wojciech Bulas z PTF Freeskiing. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka 14. w finale Pucharu Świata

04-03-2016
4 marca w szwajcarskim Arosa rozegrany został finał Pucharu Świata w skicrossie. W ostatnich w tym sezonie zawodach zwyciężyła Szwedka Anna Holmlund, która w wielkim finale pokonała Kanadyjkę Marielle Thompson. Natomiast trzecie miejsce wywalczyła Francuzka Alizee Baron. Reprezentantka Polski Karolina Riemen-Żerebecka w Arosa zajęła 14. miejsce. więcej <strong>»</strong>