Podsumowanie sezonu zimowego w SMS Szczyrk

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

PŚ w Innichen: Riemen-Żerebecka 12. w kwalifikacjach

20-12-2016
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 12. miejsce w kwalifikacjach do środowych zawodów Pucharu Świata we włoskim Innichen. Zwyciężyła Kanadyjka Marielle Thompson, drugie miejsce eliminacjach wywalczyła Szwedka Sandra Naeslund. Natomiast trzecia była kolejna z reprezentantek Kanady Georgia Simmerling. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 16. w Pucharze Świata w Montafon

17-12-2016
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 16. miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie w Montafon. Polka była czwarta w swoim ćwierćfinale, docierając na metę po Szwedkach Sandrze Naeslund i Annie Holmlund oraz Szwajcarce Fanny Smith. Zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson, druga była Francuzka Marielle Berger Sabbatel, a trzecia Niemka Heidi Zacher. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka na 14. miejscu w kwalifikacjach

16-12-2016
Kanadyjka Marielle Thompson wygrała kwalifikacje Pucharu Świata w skicrossie do sobotnich zawodów w austriackim Montafon. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Georgia Simmerling, natomiast trzecia była Niemka Daniela Maier. Reprezentantka Polski - Karolina Riemen-Żerebecka ukończyła kwalifikacje na 14. miejscu i awansowała do fazy finałowej, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00. więcej <strong>»</strong>

K. Riemen-Żerebecka: "Moim celem jest walczyć o najwyższe miejsca"

14-12-2016
We wtorkowy wieczór, 13 grudnia Karolina Riemen-Żerebecka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium. - Myślę, że jestem bardzo dobrze przygotowana do sezonu. Moim celem jest walczyć o najwyższe pozycje w zawodach, a ten cel został już w trzeciej tegorocznej edycji Pucharu Świata zrealizowany – cieszy się nasza reprezentantka. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka druga w Pucharze Świata!

13-12-2016
Karolina Riemen-Żerebecka stanęła dziś wieczorem na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium - wcześniej w marcu 2013 roku Karolina uplasowała się na trzecim miejscu w szwedzkim Are. Zawody wygrała dziś Marielle Thompson, a na podium wraz z Kanadyjką i Polką stanęła także Francuzka Ophelie David. Karolina Riemen-Żerebecka awansowała na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. więcej <strong>»</strong>