Walny Zjazd Sprawozdawczo-Statutowy PZN

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Riemen-Żerebecka siódma i 12. w kwalifikacjach

10-02-2017
Kolejnym przystankiem w kalendarzu Pucharu Świata w skicrossie jest szwedzka miejscowość Idre. Pierwszego dnia w kwalifikacjach triumfowała reprezentantka gospodarzy Sandra Naeslund, natomiast drugiego najlepsza okazała się Kanadyjka Marielle Thompson. Karolina Riemen-Żerebecka nie miała problemu z awansem i pewnie awansowała do sobotnich i niedzielnych zawodów Pucharu Świata, zajmując siódme i 12. miejsce. więcej <strong>»</strong>

Puchar Świata w skicrossie we Feldbergu odwołany!

05-02-2017
Ze względu na trudne warunki pogodowe, mocno padający śnieg i silnie wiejący wiatr, organizatorzy Pucharu Świata w skicrossie w niemieckim Feldbergu zmuszeni zostali odwołać niedzielne zawody. więcej <strong>»</strong>

Riemen-Żerebecka dziesiąta w Pucharze Świata w Feldbergu

04-02-2017
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła dziesiąte miejsce w Pucharze Świata w Feldbergu. Z powodu opadów śniegu i silnego wiatru zawody przerwano po 1/8 finału. Zwyciężyła Niemka Heidi Zacher przed Szwajcarką Fanny Smith i Szwedką Sandrą Naeslund. W klasyfikacji generalnej nasza skicrossistka jest dziewiąta. Kolejne zawody już jutro. więcej <strong>»</strong>

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

31-01-2017
Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka siódma w Pucharze Świata!

15-01-2017
Karolina Riemen-Żerebecka wywalczyła dzisiaj siódme miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie, które rozegrane zostały we włoskiej miejscowości Watles. Zwycięstwo odniosła Kanadyjka Marielle Thompson, na drugim stopniu podium stanęła Szwajcarka Fanny Smith. Natomiast trzecia była reprezentantka Francji Marielle Berger-Sabbatel. więcej <strong>»</strong>