SMS Szczyrk podsumował sezon zimowy 2013/2014

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Wypadek Karoliny Riemen-Żerebeckiej na treningu

17-03-2017
Podczas czwartkowego treningu przed mistrzostwami świata w narciarstwie dowolnym w Sierra Nevadzie nasza skicrossistka Karolina Riemen-Żerebecka miała wypadek, w którym doznała urazu głowy. Polka jest w ciężkim stanie w szpitalu w Grenadzie, gdzie lekarze utrzymują ją w stanie śpiączki farmakologicznej. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 10. w Blue Mountain

05-03-2017
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła dziesiąte miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie w kanadyjskim Blue Mountain. Polka była trzecia w swoim ćwierćfinale. Kończące pucharowy sezon 2016/2017 zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson przed Szwedką Sandrą Naeslund i Szwajcarką Fanny Smith. W klasyfikacji generalnej cyklu nasza skicrossistka zajęła wysokie, ósme miejsce. Kryształową Kulę wywalczyła Marielle Thompson. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka wystąpi na mistrzostwach świata

03-03-2017
W dniach 7-19 marca w hiszpańskim Sierra Nevada odbędą się Mistrzostwa Świata Seniorów w narciarstwie dowolnym i snowboardzie. W konkurencji skicross Polskę reprezentować będzie Karolina Riemen-Żerebecka. Wraz z nią do Hiszpanii pojadą trener główny kadry Przemysław Buczyński i jego asystent Tomasz Żerebecki. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 14. w Pucharze Świata

25-02-2017
Karolina Riemen-Żerebecka zajęła dziś 14. miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie w rosyjskim Sunny Valley. Nasza reprezentantka dobrze zaczęła ćwierćfinał, jadąc na drugiej pozycji, jednak później przewróciła się po skoku na jednej z przeszkód i nie ukończyła przejazdu. Zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson, druga była Szwedka Sandra Naeslund, a na najniższym stopniu podium stanęła Francuzka Ophelie David. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 11. w kwalifikacjach!

24-02-2017
Kolejnym przystankiem w zawodach Pucharu Świata w skicrossie jest rosyjska miejscowość Sunny Valley. W piątek odbyły się kwalifikacje do sobotniej rywalizacji o pucharowe punkty. Najlepiej w eliminacjach zaprezentowała się Kanadyjka Marielle Thompson, tuż za nią uplasowała się reprezentantka Australii Sami Kennedy-Sim, natomiast trzecia była Szwedka Sandra Naeslund. Nasza zawodniczka - Karolina Riemen-Żerebecka zajęła w kwalifikacjach 11. pozycję. więcej <strong>»</strong>