Mecz Orły Górskiego vs Przyjaciele COS Szczyrk

PZN  »  Freestyle  »  Aktualności

Riemen-Żerebecka dwa razy druga w North American Cup w Nakiska

26-01-2016
Tuż po Pucharze Świata w skicrossie nasza zawodniczka Karolina Riemen-Żerebecka startowała w zawodach North American Cup w Nakiska. Reprezentantka Polski bardzo dobrze się tam zaprezentowała i dwukrotnie stawała na drugim stopniu podium. Dwukrotnie najlepsza okazała się zawodniczka gospodarzy Brittany Phelan. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 11. w Pucharze Świata

23-01-2016
11. miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie w kanadyjskiej Nakiska zajęła Karolina Riemen-Żerebecka. triumf odniosła natomiast reprezentantka gospodarzy Marielle Thompson. Drugie miejsce zajęła Szwedka Anna Holmlund, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Austriaczka Andrea Limbacher. więcej <strong>»</strong>

Karolina Riemen-Żerebecka 13. w kwalifikacjach

22-01-2016
W ten weekned Puchar Świata w skicrossie zawitał do kanadyjskiej miejscowości Nakiska. W piątkowych kwalifikacjach zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Marielle Thompson, która wyprzedziła swoją rodaczkę Kelsey Serwa. Natomiast nasza zawodniczka Karolina Riemen-Żerebecka ukończyła eliminacje na 13. miejscu. więcej <strong>»</strong>

Już w weekend Puchar Świata w Nakiska w skicrossie

20-01-2016
W sobotę 23 stycznia w kanadyjskiej miejscowości Nakiska rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w skicrossie. W zawodach tych wystartuje nasza reprezentantka Karolina Riemen-Żerebecka. więcej <strong>»</strong>

Nowy termin Mistrzostw Polski w slopestyle

18-01-2016
Informujemy, że termin organizacji Mistrzostw Polski w slopestyle w narciarstwie dowolnym i snowboardzie został przesunięty z 27 lutego 2016 roku na 5 marca 2016 roku. Zawody odbędą się w Zakopanem. więcej <strong>»</strong>