Dzień medialny PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

EYOF Sarajewo 2019: Polska siódma w sztafecie mix

15-02-2019
Reprezentacja Polski w składzie: Robert Bugara, Monika Skinder, Sebastian Bryja i Ewelina Kołodziej wywalczyła siódme miejsce w biegu sztafetowym 4 x 5 km podczas Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie. Złoto w tej konkurencji zdobyła reprezentacja Norwegii, na drugim stopniu podium stanął zespół rosyjski, natomiast brąz wywalczyła drużyna Szwajcarii. więcej <strong>»</strong>

EYOF 2019: Monika Skinder mistrzynią w sprincie!

14-02-2019
Kolejny wspaniały występ Moniki Skinder na Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie. Polka nie dała szans rywalkom i pewnie wywalczyła złoty medal w sprincie rozgrywanym techniką klasyczną. To już drugi krążek naszej juniorki na tej sportowej imprezie. Wcześniej podopieczna Aleksandra Wierietielnego zdobyła brąz na 7,5 km klasykiem. więcej <strong>»</strong>

EYOF Sarajewo 2019: Skinder druga w kwalifikacjach!

14-02-2019
Monika Skinder zajęła drugie miejsce w kwalifikacjach sprintu rozgrywanego techniką klasyczną podczas Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. W eliminacjach najlepsi okazali się - Rosjanka Alena Baranowa oraz Fin Niilo Moilanen. więcej <strong>»</strong>

Staręga i Bury powalczą w Pucharze Świata w Cogne

13-02-2019
W ten weekend włoska miejscowość Cogne gościć będzie najlepszych na świecie biegaczy narciarskich. W zawodach Pucharu Świata we Włoszech wystartuje dwóch naszych reprezentantów. Trener Tadeusz Krężelok powołał do składu: Macieja Staręgę oraz Kamila Burego. więcej <strong>»</strong>

EYOF Sarajewo 2019: Sebastian Bryja 23.

12-02-2019
Drugiego dnia Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie przedstawiciele biegów narciarskich rywalizowali na dystansach rozgrywanych techniką dowolną. Mistrzynią na 5 km łyżwą została Szwajcarka Anja Weber. Natomiast w biegu mężczyzn na dystansie 7,5 km złoty medal wywalczył Norweg Martin Kirkeberg Moerk. Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Sebastian Bryja, który ukończył zawody na 23. miejscu. więcej <strong>»</strong>