Dzień otwarty w SMS Szczyrk

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

PŚ w Lillehammer: Kowalczyk 19. w biegu pościgowym!

04-12-2016
Bardzo dobrze w kończącym rywalizację w Lillehammer biegu pościgowym zaprezentowała się Justyna Kowalczyk, która z 45. miejsca zajmowanego przed biegiem awansowała na 19. pozycję. Bezkonkurencyjna okazała się Norweżka Heidi Weng która o ponad 16 sekund pokonała swoja rodaczkę Ingvild Flugstad Oestberg. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Finka Krista Parmakoski, która osiągnęła najlepszy czas biegu na 10 km stylem klasycznym. więcej <strong>»</strong>

Zawody FIS w Ramsau: Kubińska piąta w sprincie

03-12-2016
Kornelia Kubińska zajęła piąte miejsce w sprincie techniką dowolną rozgrywanym w austriackim Ramsau. Wśród kobiet w zawodach FIS triumfowała reprezentantka gospodarzy Lisa Unterweger. Natomiast wśród mężczyzn najlepszy okazał się również Austriak Dominik Baldauf. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Diggins najlepsza na 5 km łyżwą!

03-12-2016
Amerykanka Jessica Diggins wygrała sobotni bieg na 5 km techniką dowolną rozgrywany w ramach Pucharu Świata w Lillehammer. Drugie miejsce wywalczyła Heidi Weng, która straciła do zwyciężczyni 4,8 sekundy. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Marit Bjoergen. więcej <strong>»</strong>

Halfvarsson wygrywa bieg na 10 km w Lillehammer

03-12-2016
Szwed Calle Halfvarsson zwyciężył w sobotnich zawodach Pucharu Świata mężczyzn w biegach narciarskich. W rozgrywanym w norweskim Lillehammer biegu na dystansie 10 kilometrów techniką dowolną pokonał swojego rodaka Marcusa Hellnera o 0,8 sekundy. Skład podium uzupełnił Rosjanin Sergey Ustiugov (+ 6,7 sekundy). więcej <strong>»</strong>

PŚ w Lillehammer: Kowalczyk 16. w sprincie klasykiem

02-12-2016
Justyna Kowalczyk po raz kolejny w tym sezonie zajęła 16. miejsce w sprincie techniką klasyczną, który dzisiaj rozgrywany był na trasach w norweskim Lillehammer. Piątkowe zawody Pucharu Świata wygrała Norweżka Heidi Weng. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Maiken Caspersen Falla, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Szwedka Hanna Falk. więcej <strong>»</strong>