Konferencja dla UKS-ów - COS OPO Szczyrk 2012

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

MŚ: Staręga najbliżej ćwierćfinału, zmęczona Skinder

21-02-2019
Zaledwie 0,18 sek. zabrakło Maciejowi Starędze do awansu ćwierćfinału sprintu techniką dowolną w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. Ostatecznie 29-latek, choć nie awansował do ćwierćfinału, to zajął 30. miejsce i był to najlepszy rezultat uzyskany przez polskiego sportowca w pierwszym dniu zmagań. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Maciej Staręga tuż za finałową "30"

21-02-2019
W czwartek biegacze narciarscy rozpoczęli rywalizację w Mistrzostwach Świata Seniorów w Seefeld. W kwalifikacjach sprintu techniką dowolną mężczyzn triumfował Szwed Viktor Thorn. Niestety sztuka awansu do ćwierćfinałów nie udała się naszym reprezentantom. Na pechowym, 31. miejscu eliminacje ukończył Maciej Staręga. więcej <strong>»</strong>

MŚ w Seefeld: Weronika Kaleta 46. w sprincie F

21-02-2019
Szwedka Maja Dahlqvist wygrała kwalifikacje sprintu techniką dowolną podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Seefeld. Najwyżej z Polek sklasyfikowana została Weronika Kaleta, która ukończyła eliminacje na 46. miejscu. więcej <strong>»</strong>

OOM w biegach narciarskich - wyniki sprintów

20-02-2019
W środę w Zakopanem rywalizację w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży rozpoczęli biegacze narciarscy. Pierwszego dnia zmagań uczestnicy walczyli o medale w sprincie techniką klasyczną. więcej <strong>»</strong>

Już ponad 5 tysięcy zgłoszeń na 43. Bieg Piastów

18-02-2019
Mistrzyni świata i olimpijska Justyna Kowalczyk potwierdziła, że wystartuje na 50 km w 43. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego! Wystartują też jej dwie zawodniczki z kadry Polski: Agata Warło i Magdalena Kobielusz. więcej <strong>»</strong>