Prezydent Andrzej Duda z wizytą w siedzibie PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

07-02-2017
Ligi Regionalne Grupy AZOTY rozgrywają w tym tygodniu kolejne zawody. Tym razem młodzi biegacze narciarscy spotkają się w czterech regionach: Liga Karkonoska będzie walczyć o punkty w Jeleniej Górze, Mazowiecko-Północna w Siedlcach, Małopolska w Kluszkowcach, a Śląsko-Beskidzka na Kubalonce. więcej <strong>»</strong>

Sztafeta męska na dziewiątym miejscu w Ałmatach

06-02-2017
Męska sztafeta 4x7,5 km w składzie: Dawid Bril, Andrzej Pradziad, Bartłomiej Rucki oraz Kacper Antolec zajęła dziewiąte miejsce na Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach. Mistrzami w biegu sztafetowym zostali Rosjanie, którzy o niespełna dwie sekundy pokonali reprezentację gospodarzy. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Czesi, którzy do triumfatorów mieli ponad dwie minuty straty. więcej <strong>»</strong>

Trzeci dzień Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów - sztafety

05-02-2017
W trzecim dniu Mistrzostw Polski Młodzików i Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych w Tomaszowie Lubelskim przeprowadzono biegi sztafetowe. więcej <strong>»</strong>

Mistrzostwa Świata U-23: bieg łączony dla Norweżki i Rosjanina

05-02-2017
Norweżka Lotta Udnes Weng i Rosjanin Alexander Bolshunov wygrali bieg łączony Mistrzostw Świata U-23 na olimpijskich trasach w Park City. Wśród mężczyzn Bolshunov o 0,2 sekundy wyprzedził Alexeya Chervotkina i o 0,5 sekundy Denisa Spitsova, co oznaczało komplet medali dla reprezentacji Rosji. Kamil Bury finiszował na 34. pozycji, a jego brat Dominik niestety nie ukończył biegu. W gronie pań Weng o 3,8 sekundy pokonała Finkę Johannę Matintalo, a trzecia była Rosjanka Yana Kirpichenko (+ 13,9 sek). Urszula Łętocha była 37. więcej <strong>»</strong>

Drugi dzień Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów

04-02-2017
Za nami drugi dzień zmagań w Mistrzostwach Polski Młodzików i Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych w Tomaszowie Lubelskim. W sobotę rywalizacja toczyła się techniką dowolną w kategoriach Junior/ka C, D oraz E. więcej <strong>»</strong>