Podsumowanie sezonu 2013/14 PZN - skoki i biegi narciarskie

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

MPS w Jakuszycach: Listy startowe sztafet

26-03-2017
W niedzielę, 16 marca na Polanie Jakuszyckiej rozegrane zostaną ostatnie zawody podczas Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich. Tradycyjnie biegi sztafetowe 4 x 5 km kobiet oraz 4 x 7,5 km mężczyzn zakończą zmagania w krajowym czempionacie. Na starcie zobaczymy łącznie 15 zespołów - osiem sztafet damskich oraz siedem męskich. Początek rywalizacji o godzinie 9:30. więcej <strong>»</strong>

Galewicz i Antolec o sobotnich zawodach

25-03-2017
Reprezentancie KS AZS AWF Katowice zdominowali sobotnią rywalizację na Polanie Jakuszyckiej i zgarnęli wszystkie medale w sprincie drużyn mieszanych. Zawody te oceniają wicemistrzyni Martyna Galewicz oraz brązowy medalista Kacper Antolec. więcej <strong>»</strong>

Dominacja KS AZS AWF Katowice w historycznych zawodach

25-03-2017
W sobotę, 25 marca na Polanie Jakuszyckiej po raz pierwszy w historii Mistrzostw Polski Seniorów rozegrana została rywalizacja w sprincie drużyn mieszanych. Historyczne zawody zdominowali reprezentanci KS AZS AWF Katowice, którzy zgarnęli wszystkie medale. Tytuł mistrzowski wywalczyli Kornelia Kubińska w parze z Janem Antolcem. Srebrny medal zdobyli Martyna Galewicz i Dawid Bril. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Katarzyna Stokfisz i Kacper Antolec. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk czwarta w maratonie Arefjaellsloppet

25-03-2017
Justyna Kowalczyk zajęła dziś czwarte miejsce w 50-kilometrowym narciarskim maratonie Arefjaellsloppet, rozgrywanym w szwedzkim Are. Nasza biegaczka straciła 33,1 sekundy do zwyciężczyni - Britty Johansson Norgren ze Szwecji. Drugie miejsce w tych zawodach Ski Classics zajęła Czeszka Katerina Smutna (+ 2,0 sekundy), a trzecie Kari Vikhagen Gjeitnes z Norwegii (+ 4,9 sekundy). więcej <strong>»</strong>

25-03-2017
Rywalizacja sztafet damskich i męskich zakończy zmagania w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach narciarskich w tym sezonie. W niedzielę, 26 marca rozegrane zostaną biegi sztafetowe kobiet 4 x 5 km oraz 4 x 7,5 km. Łącznie na starcie zobaczymy 16 zespołów - osiem damski i osiem męskich. Początek rywalizacji na Polanie Jakuszyckiej o godzinie 9:30. więcej <strong>»</strong>