Podsumowanie sezonu 2009/10 i programu LOTOS Cup

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

U. Łętocha o rywalizacji w sprincie i MŚ U-23 w Park City

12-02-2017
Urszula Łętocha zawodniczka Kadry oraz reprezentantka klubu LKS HILLTOP Wiśniowa-Osieczany wywalczyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski Seniorów w sprincie techniką dowolną, który rozgrywany był na trasach biegowych Kubalonki. 23-latka ocenia sobotnie zawody oraz podsumowuje starty na Mistrzostwach Świata U-23, które na przełomie stycznia i lutego, rozgrywane były w amerykańskim Park City. więcej <strong>»</strong>

W niedzielę biegacze powalczą na dystansach (listy)

11-02-2017
W niedzielę czeka nas kolejna walka o medale Mistrzostw Polski Seniorów, tym razem zawodnicy oraz zawodniczki powalczą na dystansach stylem klasycznym. Kobiety pobiegną na dystansie 5 km, natomiast mężczyźni powalczą w biegu na 10 km. Łącznie na starcie niedzielnych zawodów zobaczymy 73 reprezentantów Polski. Początek rywalizacji o godzinie 10:00. więcej <strong>»</strong>

Na Kubalonce rozdano medale Mistrzostw Polski w sprincie

11-02-2017
W sobotę, 11 lutego na trasach biegowych Kubalonki rozegrano walkę o medale Mistrzostw Polski Seniorów w sprincie techniką dowolną. Złote medale w tej konkurencji wywalczyli obecnie najlepszy polski sprinter - Maciej Staręga z klubu UKS Rawa Siedlce oraz juniorka z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski - Monika Skinder. Tytuł wicemistrzyni zdobyła Urszula Łętocha, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Kornelia Kubińska. A w rywalizacji mężczyzn srebrnym medalistą został Paweł Klisz, a trzeci był Dominik Bury. więcej <strong>»</strong>

MPS w biegach: Skinder i Staręga wygrywają kwalifikacje!

11-02-2017
Punktualnie o godzinie 10:00 na trasach biegowych Kubalonki rozpoczęły się kwalifikacje sprintu techniką dowolną podczas Mistrzostw Polski Seniorów. Kwalifikacje kobiet wygrała Monika Skinder z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Natomiast wśród mężczyzn najlepszy w eliminacjach okazał się Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce. więcej <strong>»</strong>

Mazowiecko-Północna Liga Regionalna Grupy Azoty: biegali w Siedlcach

10-02-2017
Na trasy narciarskie siedleckiej Sekuły już po raz drugi w obecnym sezonie zawitała rywalizacja w ramach Mazowiecko-Północnej Ligi Regionalnej Grupy Azoty. 118 zawodników i zawodniczek z 7 klubów rywalizowało 9 lutego stylem dowolnym. więcej <strong>»</strong>