Pogrzeb Honorowego Członka PZN - Władysława Jagiełły

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Alpen Cup w Planicy: rywalizowali klasykiem na dystansach

08-01-2017
W ostatnim dniu zawodów Alpen Cup w Planicy sportowcy rywalizowali w biegach długodystansowych, rozgrywanych techniką klasyczną. Wśród pań najwyżej sklasyfikowanymi Polkami były siódma Ewelina Marcisz i 11. Kornelia Kubińska. W biegu mężczyzn Dominik Bury finiszował na 15. pozycji, a wśród juniorek na 21. miejscu zawody ukończyła Justyna Pradziad. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk wygrywa na mistrzowskich trasach w Lahti

08-01-2017
Justyna Kowalczyk w pięknym stylu wygrała bieg na dystansie 10 km stylem klasycznym, który rozgrywany był w Lahti w ramach zawodów Scandinavian Cup. Polka o ponad 20 sekund okazała się lepsza na trasach biegowych Mistrzostw Świata w Lahti od Szwedki Hanny Falk. Podium zawodów uzupełniła kolejna ze szwedzkich biegaczek - Anna Dyvik. więcej <strong>»</strong>

Ewelina Marcisz piąta w zawodach Alpen Cup w Planicy

07-01-2017
Ewelina Marcisz zajęła piąte miejsce w biegu na 10 kilometrów techniką dowolną, rozgrywanym w sobotę w Planicy w ramach cyklu Alpen Cup. Polka uzyskała czas o 22,7 sekundy gorszy od zwyciężczyni - Włoszki Sary Pellegrini. 14. miejsce zajęła Kornelia Kubińska, a 24. Martyna Galewicz. Rozegrano także biegi mężczyzn oraz juniorów. więcej <strong>»</strong>

Maciej Staręga piąty w zawodach Alpen Cup w Planicy!

06-01-2017
Maciej Staręga wywalczył piąte miejsce w sprincie stylem dowolnym, który rozgrywany był w ramach zawodów Alpen Cup w Planicy. Zwycięstwo odniósł Amerykanin Simeon Hamilton, a obok niego na podium zawodów stanęło dwóch Francuzów. Drugi był Baptiste Gros, natomiast trzecie miejsce zajął Lucas Chanavat. więcej <strong>»</strong>

Puchar Bieszczadów - komunikat organizacyjny

02-01-2017
W dniach 6-8 stycznia na trasie biegowej w Ustjanowej Górnej koło Ustrzyk Dolnych rozegrany zostanie Puchar Bieszczadów w biegach narciarskich - eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz do zawodów EYOWF. więcej <strong>»</strong>