Gala Olimpijska w Warszawie - 03.04.2014

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

11. miejsce Macieja Staręgi w zawodach Alpen Cup

04-01-2019
Maciej Staręga wywalczył 11. miejsce w sprincie techniką klasyczną, który rozegrany został w zawodach Alpen Cup w Novym Meście. W rywalizacji mężczyzn triumfował Francuz Valentin Chauvin, natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Niemka Antonia Fraebel. więcej <strong>»</strong>

Polacy wystartują w zawodach Alpen Cup w Novym Meście

04-01-2019
W ten weekend w Novym Meście rozegrane zostaną zawody Alpen Cup w biegach narciarskich. W zawodach tych wystartują nasi reprezentanci z Kadry Narodowej A Mężczyzn oraz z Kadry Narodowej Młodzieżowej. więcej <strong>»</strong>

Ranking PZN - zawody FIS w biegach narciarskich

03-01-2019
Polski Związek Narciarski przedstawia aktualne rankingi PZN w biegach narciarskich za zawody FIS. Wśród Seniorów liderem jest Dominik Bury, natomiast w kategorii Seniorka prowadzi Izabela Marcisz. więcej <strong>»</strong>

TdS w Val Müstair: Maciej Staręga 29. w sprincie

01-01-2019
Maciej Staręga po raz kolejny w tym sezonie wywalczył punkty Pucharu Świata w biegach narciarskich. Podopieczny Tadeusza Krężeloka zajął 29. miejsce w sprincie techniką dowolną, który rozegrany został podczas Tour de Ski w Val Müstair. Bezkonkurencyjni tego dnia okazali się Szwedka Stina Nilsson oraz Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. więcej <strong>»</strong>

TdS w Toblach: Dominik Bury 48. w biegu na 15 km F

30-12-2018
Dominik Bury wywalczył 48. miejsce w biegu na dystansie 15 km stylem dowolnym, który rozegrany został podczas zawodów Tour de Ski w Toblach. Zwycięstwo odniósł Rosjanin Siergiej Ustiugow. Na drugim stopniu podium stanął Norweg Simen Hegstad Krueger. Natomiast trzecie miejsce wywalczył kolejny z Rosjan - Aleksandr Bolszunow. więcej <strong>»</strong>