XVIII Kursokonferencja PZN w Szczyrku

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kowalczyk i Krężelok mistrzami Polski w sprincie

27-03-2009
W kolejnym dniu mistrzostw Polski w biegach narciarskich rywalizowano w sprintach na Polanie Jakuszyckiej. Swój drugi złoty medal zdobyła Justyna Kowalczyk, która - tak jak na 15 km techniką klasyczną - ponownie wyprzedziła Sylwię Jaśkowiec. Wśród mężczyzn na najwyższym stopniu podium stanął rutynowany Janusz Krężelok, który stoczył twardą walkę z Maciejem Kreczmerem. więcej <strong>»</strong>

Minister Drzewiecki spotkał się z Justyną Kowalczyk

26-03-2009
26 marca br., w Szklarskiej Porębie, Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki spotkał się z triumfatorką Pucharu Świata w biegach narciarskich w sezonie 2008/2009 i dwukrotną mistrzynią świata z Liberca Justyną Kowalczyk. więcej <strong>»</strong>

Polski Związek Narciarski zaprasza na konferencję prasową

25-03-2009
Polski Związek Narciarski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają przedstawiciel mediów na konferencję prasową z udziałem zdobywczyni Pucharu Świata w biegach narciarskich, Justyny Kowalczyk, ministra Mirosława Drzewieckiego oraz prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusza Tajnera. Konferencja odbędzie się w Szklarskiej Porębie, 26 marca 2009 roku, o godz. 13.00 w hotelu „Bornit” (ul. Mickiewicza 21). Wcześniej, o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie ministra Drzewieckiego z Kowalczyk oraz trenerem Aleksandrem Wierietielnym. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk z mistrzostwem Polski

25-03-2009
Nie było niespodzianki w pierwszym dniu rozgrywanych w Jakuszycach mistrzostw Polski w biegach narciarskich. W pierwszych konkurencjach złote medale zdobyli: Justyna Kowalczyk oraz Maciej Kreczmer. więcej <strong>»</strong>

Order dla Justyny Kowalczyk

24-03-2009
Wielkie dni Justyny Kowalczyk. Sukces sportowy jakim było zdobycie Pucharu Świata i dwóch złotych medali mistrzostw świata został doceniony przez Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. więcej <strong>»</strong>