Dzień otwarty w SMS Szczyrk

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Kuitunen wygrała sprint w Lahti, Kowalczyk 11

11-03-2007
Finka Virpi Kuitunen wygrała w Lahti zawody narciarskiego Pucharu Świata w sprincie na dystansie 1200 m techniką dowolną. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Riitta-Liisa Roponen, a trzecie Szwedka Anna Dahlberg. Justyna Kowalczyk uplasowała się na jedenastej pozycji. więcej <strong>»</strong>

Norweskie podium sprintu w Lahti

11-03-2007
Norweg Petter Northug wygrał w sobotę w fińskim Lahti sprint na 1400 m techniką dowolną narciarskiego Pucharu Świata. Na podium stanęli wyłącznie norwescy zawodnicy - drugie miejsce zajął mistrz świata Jens Arne Svartedal, a trzecie Eldar Roenning, który w niedawnych MŚ w Sapporo zdobył brązowy medal w tej konkurencji. Janusz Krężelok uplasował się na 26., a Maciej Kreczmer na 30. pozycji. więcej <strong>»</strong>

Wisła: MP w biegach - AZS AWF wygrywa sztafety

09-02-2007
Męska sztafeta AZS AWF Katowice II (Andrzej Michałek, Maciej Kreczmer, Dawid Waluś, Paweł Fundanicz) i kobieca tego klubu (Kornelia Marek, Aleksandra Prekurat, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk) zdobyły na trasach w Wiśle Kubalonce złote medale MP w biegach narciarskich. więcej <strong>»</strong>

MP w biegach - Kowalczyk i Krężelok mistrzami w sprincie

08-02-2007
Justyna Kowalczyk i Janusz Krężelok (oboje AZS AWF Katowice) zdobyli w środę na trasach w Wiśle Kubalonce złote medale mistrzostw Polski w narciarskim sprincie. W finałowym biegu Kowalczyk wyprzedziła koleżankę klubową Sylwię Jaśkowiec, a Krężelok wygrał z Maciejem Kreczmerem, również zawodnikiem katowickiego AZS. więcej <strong>»</strong>

Otepaeae: PS w biegach - Kowalczyk 7, Kreżęlok 9

29-01-2007
Justyna Kowalczyk wygrała finał B i zajęła siódme miejsce w sprincie Pucharu Świata w biegach narciarskich w estońskiej miejscowości Otepaeae. Zwycięstwo odniosła Finka Virpi Kuitunen. Natomiast w sprincie mężczyzn dziewiąty był Janusz Krężelok, a wygrał zawody Norweg Jens-Arne Svartedal. więcej <strong>»</strong>