59. Zawody Sędziów i Działaczy PZN

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

MŚJ: w sztafecie najlepsi juniorzy i juniorki z Norwegii

31-01-2010
Juniorzy i juniorki z Norwegii zdobyli złote medale mistrzostw świata juniorów w biegach narciarskich w sztafetach. Nasi kadrowicze zajęli 14. pozycję, a kadrowiczki były 11. więcej <strong>»</strong>

Michałek i Galewicz w drugiej 10. mistrzostw świata do lat 23

30-01-2010
Po wczorajszych biegach łączonych juniorów przyszła kolej na ich starszych kolegów i koleżanki. W kategorii poniżej 23 roku zwyciężyli Norweżka i Rumun. więcej <strong>»</strong>

Ewelina Marcisz 15. w biegu łączonym w Hinterzarten

29-01-2010
Po bardzo słabym czwartku w Hinterzarten przyszła pora na małą poprawę nastrojów w piątek. W biegu łączonym Ewelina Marcisz była 15., ale drugą część wyścigu pokonała z siódmym czasem dnia. więcej <strong>»</strong>

Słabe biegi juniorów na mistrzostwach świata w Hinterzarten

28-01-2010
W środę młodzi biegacze i biegaczki z Polski stanęli już po raz drugi w tym tygodniu do rywalizacji podczas mistrzostw świata juniorów. I tym razem startu nie można zaliczyć do udanych. Ponownie najlepsi okazali się Skandynawowie - tym razem Finka i Norweg. więcej <strong>»</strong>

Słaby występ młodzieżowców w Hinterzarten

26-01-2010
Mistrzami Świata młodzieżowców w sprintach techniką dowolną zostali Finka Mari Laukkanen i Norweg Ole Marius Bach. Polki i Polacy startujący w kategorii poniżej 23 lat uplasowali się na dalekich miejscach. więcej <strong>»</strong>