40-lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Ogromny pech Justyny Kowalczyk w Drammen!

12-03-2010
Marit Bjoergen wygrała rozgrywane w norweskim Drammen sprinty techniką klasyczną. Justyna Kowalczyk z powodu upadku zajęła 6. miejsce w finale. więcej <strong>»</strong>

Drugi dzień zawodów w Tomaszowie Lubelskim

07-03-2010
Słońce i odwilż towarzyszyły 201 zawodnikom, z 16 klubów z całej Polski, którzy w sobotę przyjechali do Tomaszowa Lubelskiego na VI zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Młodzi biegacze narciarscy rywalizowali stylem dowolnym. więcej <strong>»</strong>

Kowalczyk na podium biegu łączonego w Lahti

06-03-2010
Justyna Kowalczyk znów znalazła się na podium zawodów Pucharu Świata! Tym razem Polka zajęła drugie miejsce w biegu łączonym w Lahti. Dzięki temu Kryształową Kulę ma już praktycznie w swoich rękach. Kowalczyk nie dała rady tylko trzykrotnej złotej medalistce igrzysk Marit Bjoergen. Wśród panów pierwsze punkty Pucharu Świata zdobył Mariusz Michałek, zajmując 21. miejsce. więcej <strong>»</strong>

Wyniki piątkowego "Biegu na Igrzyska" w Tomaszowie Lubelskim

06-03-2010
205 zawodników z 19 klubów całej Polski wzięło udział w V zawodach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska” w Tomaszowie Lubelskim. Zawodnicy biegali w piątek stylem klasycznym. Towarzyszyło im słońce i lekki mróz. więcej <strong>»</strong>

Zapraszamy na kolejne zawody "Biegu na Igrzyska"

02-03-2010
W piątek 5 i w sobotę 6 marca na trasach biegowych w Tomaszowie Lubelskim odbędą się piąte i szóste zawody Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. więcej <strong>»</strong>