World Snow Day - Zakopane, 22 stycznia 2012r.

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

PŚ w Davos: Maciej Staręga punktuje w sprincie!

09-12-2017
Puchar Świata w biegach narciarskich przeniósł się do Szwajcarii, gdzie w sobotę w Davos rozegrany został sprint techniką dowolną. Pierwsze w sezonie punkty wywalczył Maciej Staręga, który ukończył rywalizację na 25. miejscu. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. Na drugim stopniu podium stanął Włoch Federico Pellegrino, natomiast trzeci był Rosjanin Alexander Bolshunov. więcej <strong>»</strong>

Mateusz Haratyk ósmy w Premanon-Les Tuffes!

09-12-2017
Po raz kolejny bardzo dobrze w zawodach FIS we francuskim Premanon-Les Tuffes zaprezentował się Mateusz Haratyk, który w biegu na dystansie 10 km techniką klasyczną zajął ósme miejsce. Zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Camille Laude. Drugie miejsce wywalczył Niemiec Albert Kuchler, natomiast na najniższym stopniu podium stanął kolejny Francuz Hugo Lapalus. więcej <strong>»</strong>

Eliza Rucka piąta w zawodach w Premanon-Les Tuffes!

09-12-2017
Kolejny bardzo dobry wynik w zawodach juniorskich FIS osiągnęła nasza młoda biegaczka - Eliza Rucka. 17-latka w biegu na dystansie 5 km techniką klasyczną rozgrywanym we francuskim Premanon-Les Tuffes zajęła bardzo dobre, piąte miejsce. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Laura Chamiot-Maitral, a obok niej na podium stanęły Szwajcarka Desiree Steiner oraz Francuzka Juliette Ducordeau. więcej <strong>»</strong>

PŚ w Davos: Maciej Staręga w ćwierćfinale sprintu!

09-12-2017
Maciej Staręga awansował do ćwierćfinału sprintu techniką dowolną, który rozgrywany był podczas zawodów Pucharu Świata w szwajcarskim Davos. W kwalifikacjach reprezentant Polski uzyskał 29. czas i tym samym powalczy o kolejne w karierze pucharowe punkty. Bezkonkurencyjny w kwalifikacjach sprintu okazał się lider Pucharu Świata - Norweg Johannes Hoesflot Klaebo. więcej <strong>»</strong>

Puchar Ptaszkowej: Znamy listy startowe

08-12-2017
W sobotę, 9 grudnia 2017 roku na trasach Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbędzie się inauguracja sezonu zimowego w biegach narciarskich. Pierwszego dnia rywalizacji w Pucharze Ptaszkowej rozegrane zostaną sprinty techniką dowolną, natomiast w niedzielę zawodnicy będą walczyć na dystansach również stylem dowolnym. więcej <strong>»</strong>