Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w Szczyrku

PZN  »  Biegi  »  Aktualności

Maciej Staręga tuż za podium w Mistrzostwach Niemiec

22-09-2018
W piątek, 21 września 2018 roku w Zella-Mehlis rozegrane zostały Mistrzostwa Niemiec w biegach na nartorolkach, w których udział wzięli również polscy biegacze. Bardzo dobrze zaprezentował się Maciej Staręga, który zmagania w sprincie ukończył tuż za podium, zajmując czwarte miejsce. Złotym medalistą w tej konkurencji został Thomas Bing. więcej <strong>»</strong>

Finał Pucharu Polski w Ptaszkowej - komunikat organizacyjny

19-09-2018
6 października 2018 roku na trasach nartorolkowych w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej rozegrany zostanie finał Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Szczegółowe informacje dostępne są w komunikacie organizacyjnym. więcej <strong>»</strong>

Fiemme Roller Ski Cup: Kobielusz wygrywa! Kowalczyk druga

16-09-2018
Znakomicie w zawodach Fiemme Roller Ski Cup zaprezentowały się nasze biegaczki. Na dystansie 20 km techniką klasyczną triumfowała Magdalena Kobielusz, która od tego lata trenuje pod okiem Aleksandra Wierietielnego oraz Justyny Kowalczyk. Na podium stanęła również Kowalczyk, która w biegu na nartorolkach pod Alpe Cermis na dystansie 50 km wywalczyła drugie miejsce i zwyciężczyni Norweżki Astrid Slind Oeyre straciła niespełna 40 sekund. więcej <strong>»</strong>

Staręga i Kołodziej najlepsi w Pucharze Polski w Bystrej

16-09-2018
W niedzielę, 16 września 2018 roku na trasie w Bystrej biegacze narciarscy rywalizowali w kolejnych tego lata zawodach Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Wśród Seniorów najlepszy okazał się Maciej Staręga z UKS Rawy Siedlce, natomiast u Seniorek na najwyższym stopniu podium stanęła Klaudia Kołodziej z klubu LKS Witów Ski Mszana Górna. więcej <strong>»</strong>

Bury i Kołodziej najlepsi w Pucharze Polski w Istebnej

15-09-2018
W sobotę, 15 września na trasach w Istebnej rozegrane zostały kolejne zawody Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Tego dnia najlepsi wśród seniorów okazali się Dominik Bury z klubu MKS Istebna oraz Klaudia Kołodziej z klubu LKS Witów Ski Mszana Górna. więcej <strong>»</strong>